Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu: Tak sobie dziś pomyślałem, że tłuścioch zajebiście będzie się prezentował w przyszłorocznej żebraninie o węgiel. Wielki, opasły knur błagający o opał. No ja jebię, jak to będzie komicznie wyglądać. On jest już o jakieś 50% większy niż jeszcze kilka miesięcy temu. Samo podgardle waży teraz ze 20kg.
  • Odpowiedz
@simo_pl: I zapotrzebowanie kaloryczne znacznie większe. I energetyczne też większe więc następna zima to 7-8 ton minimum. J00r będzie co pół godziny musiał wstawać i dokładać na nocnym czuwaniu.
  • Odpowiedz
@kolonko: No jeśli chodzi o kalorie to ktoś ostatnio dobrze zrobił i sprezentował bębenowi zgrzewkę cukru. Oczywiście po kilku dniach nic z tych słodkości nie zostało. Moim zdaniem jeśli już ktoś chce mu właśnie coś wysyłać to powinien to być właśnie cukier lub olej/smalec. Za kilka miesięcy knur z przepasłości nie będzie już wstawał z obsranego łóżka, a major mimo wiecznego narzekania i ciśnięcia po Krzysztofie będzie nam zdawał z tego
  • Odpowiedz
@kolonko: To lajt z kanału Lajty Boże co im zaraz go jakiś gimbus banował

O ja #!$%@? on łeb temu ma usmolony bo mu sadze lecą na ryj całe te!


@kolonko: dokładnie XD szkoda że tego łba centralnie tam nie wsadzi do tego pieca tylko stoi i się inhaluje dymem smoluch boży XD
  • Odpowiedz
@kolonko: szkoda tylko, że zamknął drzwi bo Wojciech De Nitro zaczął drzeć japę że on dymu wąchać nie będzie xD

Zawsze mnie zastanawiało co on robi że taki na tym ryju uwalony jakby węgiel żarł. A on po prostu się czadzi tym dymem z węgla Bożego. To jest jednak Warmianin


@kolonko: dokładnie XD Warmianin boży napędzany dymem i smalcem xD
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: jak Niżarłak tak trenuje to następna zima zapowiada się ciekawie. Rozlewający się z obżarstwa Konon będzie żebrał o paczki i węgiel żeby z głodu i zimna nie umarł (ʘʘ)
  • Odpowiedz