Wpis z mikrobloga

Witam z tej strony niepełnosprawny streamer Pawel Lubacha, jestem 7 lat po wypadku sparaliżowany od szyi w dół, ruszam tylko głową. Ale piszę dlatego co się stało . Otóż Gural Youtuber który od początku mojego kanału pomaga mi, bezinteresownie za co mu dziękuje bardzo i wczoraj chciał zrobić mi raida i zrobił i niestety masa dzieciaków #!$%@?ła się do mnie na chat i go wyżywała i spamowała, ja mam 32 lata i mam w #!$%@? że Was do cieszy ale przesadziliście gdy Gurał potem robił chłopaczkowi o nicku...skill chorym na SM który nie mówi i używa ivony i #!$%@? gdy był raid wjechaliście z dym spamem że Gural pedał itd, chłopaczkowi się się bardzo przykro. Pytam czy wy macie coś trochę sumienia i zastanawiacie się co zrobiliście ? 80% nawet nie wie z was gnoi co to SM , bo ja jestem zahartowany żaden z tych nie wie co zrobili. Do mnie na wieczór z raidem i powiem w #!$%@? mam wasze suby, unsuba dajcie a tego chłopaka przeproście jak macie chodź trochę honoru !!! Bo to było do przegięcie... A Gural jest moim dobrym kolega i nie interesuje mnie co robił a co robi, dobry chłopaczyna i basta! Druga sprawa o jednym youtuberze co zrobił taki numer że ponieście go zlinczować chodzi o chłopkiem o nicku TheNitroZyniak też bezmózgowiec, chodzi o to że wysłałem mu doneita o treści : "Cze Pawel Lubacha niepełnosprawny streamer sparaliżowany od szyi w dól prośba o raida taka pomoc najlepsza dla mnie myślę ze nie będziesz obojętny i masz serce. Kanał Pawel Lubacha dziękuje jeszcze raz." A on zauważył i po przeczytaniu skomentował, że nie będę wchodził na jego uczucia i że nie interesuje że jestem niepełnosprawny, i jak nie robi innym to mi za #!$%@? za tego doneita, zaczął wyzywać. A ja nie prowadziłem o raida tylko głupi cham nie wie nawet o moim przypadku a wyzywa gnój następny. Myśli że ma ponad 1mln subów ale to nie pozwala by wyzywać , inni youtuberzy pomogli odrazu Boxel, Rafonix, Gural, Aderka itd a tu się trafiła się taka męda. Dobra kończę już tego posta i proszę o wyrozumować osoby niepełnosprawne bo nie wiecie co może Was spotkać w 1 sekundzie jak mnie spotkało i wywróciło całe życie . Zapraszam na koniec na mój kanał : https://www.youtube.com/channe... i zapraszam na codzienne live od 12.00 do 01.00 . Pozdrawiam Wszystkich dobrych ludzi! Pawel Lubacha
  • 7
@pawel-lubacha: czyli namawiasz internetową społeczność jaka jest wykop.pl do linczu nad jakimś tam youtuberem bo ci nie pomógł? Nie rozumiem tego kompletnie szczególnie ze piszesz ten post dlatego że ktoś linczuje innego youtubera? Gdzie tutaj jest logika, są lepsi i gorsi? Bo mam rozumieć że dzielisz osoby na takie które tobie udzieliły pomocy (gural) i nie ważne co robi równolegle ale pomógł tobie i to oznacza że jest dobry i wszystkie