Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? kabaret jakiś. Im mniejsze świeczki tym większa ściema pod ulicę januszerkę ;)

Kolejny trójkącik dla gimbusków... Taa #!$%@? jak śmieję się że zmanipulowany rynek to ni #!$%@?.... Cena to wynikowa podaży i popytu. Taaaa, #!$%@?, jasne... Na zmanipulowanym btc bez regulacji gdzie każdy właściciel giełdy robi co chce buahahaha
Janusze jak od linijki rysują tak wam to świecznie? Taki przypadek, wszyscy janusze nawet kupujący na kantorach coinbase jadą równiusieńko. Ja #!$%@?ę - CYRK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Który to trójkącik w ciągu ostatniej doby? 15? buahahaha
Choćbyście się zesrali to nie narysujecie nic takiego. Nawet nie ma walki buy vs sell - to zwykły spektakl dla januszy. Co chwilę takie kwiatki rysowane idealnie przez boty....
Wynikowa światowego handlu. TAKI PRZYPADEK ;)
Jasne, żadne grube, żadne manipulacje. Masowa hipnoza traderów działających równocześnie.

No i standardowe zakończenie. mamy trend wzrostowy więc klasyczny wałek jaki od roku #!$%@?ą, #!$%@?ć longi.
Żałosna bajka dla januszy traderó btc. To co było zawsze z pompami tetherów przed każdą korektą. BFXDATA 80% short 20% long szpila w górę i dopiero korekta ;)

Czuję się jak debil musząc komentować te kabarety.
Takie cyrki tylko na btc i tylko nastoletni ATowcy traderzy od 3 miesięcy to łykają. Ja #!$%@?ę to jest tak niudolnie ściemnione że #!$%@? system.

Im mniejsze świeczki tym bardziej ciągnięcie za rączkę januszy AT. No jak #!$%@? nie wierzy patrz, Idealnie pięknie się sprawdza... tylko w 10% wam robią wyjebkę.
TAKI CEL, MACIE WIERZY W TĄ PROSTACKĄ DO BÓLU KOŚCI AT JAKIEJ NIE MA NA ŻADNYM INNYM RYNKU. Wtedy zaprowadzą was tam gdzie chcą i zamkną wam pozycję.

Ale bydła nie można wydoić do zera, trzeba dać cukierka żeby nie #!$%@?ł z rynku

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz cyberpunkbtc - To jest #!$%@? kabaret jakiś. Im mniejsze świeczki tym większa ściema ...
źródło: comment_XV77eRueqM9JjbkdSgTAK13jKF4MkQMd.jpg
  • 15
@pawlo74: tylko pamiętaj, jak za kilka lat zaczniesz sprzedawać btc to zgodnie z wykresem! bo Zniszczysz te wynikowe popytu i podaży symetryczne figurki buahahah...
Zadne boty, żadne grube, żadna manipulacja...#!$%@? przedszkole, nowy poziom naiwności.
I cały wykres btc składa się z takiego żałosnego szajsu.... Jako jedny. Tak więc moi nastoletni ANALE, jak widzicie AT w 90% przypoadków działa idealnie, i co do centa!. Wyjebka raz na jakiś czas nie przekreśla waszych
@anty-fronda: Ja czy ktoś kto nie widzi tej manipulacji i jak niesamowicie naiwnymi sposobami jest #!$%@? w dupsko? Nie dość że nie widzi to się cieszy i udaje mega analizatora tradera z analizami z 5 wskźnikami... koledzy, ciotka, sąsiad zobaczą i pomyślą że ten 16 letni Brajan to jakiś Autystyczny geniusz stosujący techniki matematyki na poziomie światowych geniuszy buahahaha
@cyberpunkbtc: xd jaki ból dupska, a mówiłem, że będzie rosnąć, trzeba po prostu zrozumieć jak to wszystko funkcjonuje, kiedyś jak byłem początkującym Januszem też mi się tak wydawało ale teraz godziny spędzone przed kompem procentuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)