Wpis z mikrobloga

@Xavax: Plus jest taki, że ADAC działa na kierowce a nie na auto.

Ale w Polsce każdy dobry assistance ma również w standardzie pobyt w hotelu czy auto zastępcze - wszystko zależy od wariantu. Te w najwyższych pakietach gwarantują nawet powrót do domu samolotem (jeśli jesteś bardzo daleko od domu), organizację przechowania opon czy usługi concierge (rezerwacja hoteli, restauracji itd) :-)
@Xavax .
@ves93
@AlNeri
Ta noc, auto zastępcze czy lot do domu to często pic na wodę. Niech wam pójdzie np. skrzynia to zawiózą was tylko do warszatu z którym mają umowę i musicie płacić jak za zboże. Odmówicie naprawy to będziecie musieli radzić sobie sami.
@Triplesix A świstak siedzi i zawija...

Mi auto padło w Chorwacji. Za naprawę warsztat zaśpiewał 2000 €, nie zgodziłem się, więc została tylko "lora" z ADAC, która zbierze je do Niemiec (za kilka dni jak będzie w tej okolicy). Powiedziałem, że chce je do zawieźć do Polski to powiedzelu, że nie ma takiej opcji. Mogą mi jedynie je rozładować przy granicy z PL , ale w Niemczech.
@Triplesix Pisze o doświadczeniu z Chorwacji. Nawet jak jeździsz wokół komina to ADAC wcale nie jest takie super. Wieczorem złapiesz gumę i śpisz w samochodzie - za blisko do domu i oni Cię nie zholują...