Wpis z mikrobloga

Chciałbym przeprosić wykop za tytuł nieadekwatny do treści na kanale Masne Shoty.
Jest to kanał prowadzony przez mojego kolegę.
Tytuł został zmieniony.
Przepraszam raz jeszcze, nie dopilnowałem tego, a jako drugi założyciel jestem wspolodpowiedzialny za to co tam jest.
Możecie mnie zwyzywac po c--j się tutaj płaszcze przed wami i że mam usunąć kanał, ale jako że wywieracie na mnie jakaś tam presję postanowiłem że jutro na live prześledze te materiały z guralem o których wielu mi spamuje.
Wiem że jestem s--------m ale nie chce nikogo kryć bo coraz więcej moich widzów mi to wytyka.
Pozdrawiam,

#boxdel #gural #rafonix #danielmagical
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BOXDEL: proszę porusz temat kupowania łapek w górę przez gurala. W ciągu 5 minut live'a ma 15k lajków, gdy takich wyników nie ma żaden streamer nawet ty
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Pamietaj jesli cos robisz to badz obiektywny w tym . I skoncz ta wojne z #danielmagical albo chociaz ustalcie miedzy soba ze przestajecie na swoj temat nawijac bo to do niczego nie prowadzi a nie oszukujmy sie wy bez siebie nie istniejecie, potrzebujecie sie nawzajem z #danielmagical.
ps. Kazdy jest jaki jest ale zapamietaj sa pewne granice dobrego smaku.
Jesli jutro zamierzasz zapoznac sie
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Jesteś takim specjalistą w dziedzinie informatyki to dlaczego twoje streamy lagują dla bardzo wielu osób? I nie nie jest to wina ich internetów bo np. ja mogę oglądać kilka streamów na raz i nie laguje , a gdy włącze twój stream to lagi są cały czas.
  • Odpowiedz
@BOXDEL fajna ciekawostkę pokazał magiczny na live co ( ͡° ʖ̯ ͡°) spocony byku.
Myślę, że dobra ciekawostka to liczba łapek u gurala. Tyle w górę a w kilkadziesiąt osób przebilismy dzisiaj jego armię 25k na rajdach.
Z tobą czy bez ciebie z Guralem już kończymy. Jak obejrzysz shoty to zrozumiesz dlaczego. Powinieneś się od niego odłączyć jak najszybciej bo wyjdzie Ci to na plus. Essa
  • Odpowiedz