Wpis z mikrobloga

Chciałbym przeprosić wykop za tytuł nieadekwatny do treści na kanale Masne Shoty.
Jest to kanał prowadzony przez mojego kolegę.
Tytuł został zmieniony.
Przepraszam raz jeszcze, nie dopilnowałem tego, a jako drugi założyciel jestem wspolodpowiedzialny za to co tam jest.
Możecie mnie zwyzywac po #!$%@? się tutaj płaszcze przed wami i że mam usunąć kanał, ale jako że wywieracie na mnie jakaś tam presję postanowiłem że jutro na live prześledze te materiały z guralem o których wielu mi spamuje.
Wiem że jestem #!$%@? ale nie chce nikogo kryć bo coraz więcej moich widzów mi to wytyka.
Pozdrawiam,

#boxdel #gural #rafonix #danielmagical
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BOXDEL: licze na twoja obiektywnosc boxdel i plus za zainteresowanie sie tematem przynajmniej z mojej strony.
zobaczymy czy potrafisz byc obiektywny. Zauwaz ze wielu z nas nie walczy z guralem bezpodstawnie . Musisz wziac odpowiedzialnosc na swoje barki bo na swoj sposob go promujesz ale pamietaj ze promujac kogos takiego jak on nie jestes w cale lepszy .
  • Odpowiedz
@BOXDEL:

postanowiłem że jutro na live prześledze te materiały z guralem o których wielu mi spamuje.


Prześledzisz i wyjaśnisz, tak samo jak wyjaśniasz Magicznego? Ni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w


@BOXDEL:

Gościu się tutaj pucuje a ma taką samą opinie czyli debila jak pozostali patostremerzy xD
Nie wiem po #!$%@? tutaj komentujesz ZIOMEK jak wszyscy mają cię za takiego samego bezbeka xD
  • Odpowiedz