Wpis z mikrobloga

@Haraj: Ja w fm16 i poprzednich(odkąd wprowadzili zmienną reputację lig) wzrost wartości widziałem tylko kiedy reputacja klubu wzrastała(mały wzrost wartości piłakry) i kiedy reputacja ligi wzrastała(większy wzrost). Nie były to jednak nigdy jakieś wielkie kwoty i strasznie nierealistycznie to wyglądało niestety :( W FM14 od kilku lat dobrze radziłem sobie w LM, aż w końcu po ponad 10 sezonach ją wygrałem. Mój zawodnik został MVP, rekordy, występy i bramki w reprezentacji
@Haraj: jak bedziesz dobrze gral w pucharach to zyskasz na repytacji, ceny wzrosna troche. Jak bedziesz systematycznie gral tam dobrze to liga bedzie lepsza, wiecej zespolow bedzie gralo w pucharach i reputacja wzrosnie, ceny troche tez. Ale dla przykladu: zrobilem ze Stali Mielec zespol ktory wygrywal seriami ekstraklase. Zaczalem grac w pucharach, najpierw faza grupowa LM albo LE, potem nawet z tych grup wychodzilem, przechodzilem jeszcze jedna, dwie rundy. Az w
@Haraj: reprutacja ligi, kontrakt, ale to że zawodnik wart milion czy dwa to nie znaczy że nie dostaniesz za niego wysokiej oferty, ja za 19-20 latków którzy mają w legii wartość niby 10-11 mln wg gry otrzymywałem oferty nawet po 60-90 mln
@Haraj: a wtedy gorzej, ale wtedy uniwersalne rozwiązanie - zaoferuj piłkarza za 0 do innego klubu, licz na to że przyjmie oferte innego klubu i potem anuluj transfer jak chcesz go utrzymać w zespole xD trochę taki exploit ale działa