Wpis z mikrobloga

@Misiekchytrusek: W dyskusjach o zakazie handlu czesto jest przywoływane ze na zachodzie tez tak MAJO i jest super. Wiec czemu by nie aborcja przeciez tez tak mają albo np. imigranci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejadaz689: nie pisałem tego bo to jest oczywista oczywistość, że w takiej sytuacji powinno się zezwolić na aborcję. piję do tego że często ludzie popełniający wpadkę, chcą pozbyć się niechcianego dziecka, tym samym unikając odpowiedzialności
  • Odpowiedz
chcą pozbyć się niechcianego dziecka, tym samym unikając odpowiedzialności


@Neapol: No i dobrze, po co na siłę robić sobie problemy? Aby potem można było na prawo i lewo głosić "hurr durr ale jestem odpowiedzialnom matkom/ojcem" i spłodzić światu kolejne dziecko, które nie będzie wychowane tak jak powinno?

Argument tak samo sensowny, jak "trzeba było nie wsiadać do tego samochodu i się nie #!$%@?ć w drzewo, teraz zdychaj, nikt ci nie pomoże".
  • Odpowiedz
@Neapol: O poradę życiową cię nie pytam. Jak wyrażasz publicznie swoją (w tym wątku kontrowersyjną) opinię, to licz się z tym, że ktoś ją zakwestionuje. Więc zapytałem cię dlaczego aborcja bez powodu nie powinna mieć miejsca, a konkretniej dlaczego mamy ponosić odpowiedzialność.
  • Odpowiedz