Wpis z mikrobloga

@KawiakJones:
Na zdjęciu penetracja rury wentylacyjnej w podziemiach Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Rurami takie doprowadzały powietrze do 32 kilometrowego systemu podziemi, znajdującemu się jakieś 20 metrów niżej.
Rurę wybraliśmy przypadkowo i zupełnie przypadkowo trafiliśmy na znajdujący się w środku geocache.

Zdjęcie po lewej mogłem przyciąć, ale postanowiłem, że zostawię tak jak jest, żeby pokazać, że zdjęcie zostało zrobione w Polsce, na wypadek, gdyby to nie było oczywiste.
Wejście do rury odbywa się poprzez miejsce, w którym był zawór zamykający dostęp powietrza z zewnątrz - np w przypadku ataku gazowego. Zawory takie są metalowe i są bardzo ciężkie… a reszty już się pewnie domyślacie…
Na lewo od rury mamy też wspaniały przykład dobrze znanemu każdemu gimnazjaliście regionalnego grafitti, którego podziwianie może umilać penetracje również tam na dole. Kiedyś umiliło mi to randkę 50m pod ziemią. Żądna przygód dziewczyna aż nie mogła się doczekać wyjazdu, bo tyle jej naobiecywałem… (mały tip: sex w totalnej ciemności w opuszczonym i niedostępnym kręci więcej lasek, niż mogłoby się Wam wydawać:P).
Po przyjeździe zeszliśmy pod ziemię i niewiele czekając zaczęliśmy rozkładać materac w pierwszym dogodnym miejscu. Pomimo absolutnego musu w postaci 15 min mało ‘rozgrywającego’ pompowania materaca, sytuacja w moim dwuosobowym śpiworze po napompowaniu rozwijała się świetnie. I jak już robiło się naprawdę gorąco, panienka usiadła na mnie, żeby mi zdjąć bluzę i zobaczyła na ścianie najpierw strzałkę wskazującą miejsce, gdzie rozłożyliśmy materac, a później tekst na końcu strzałki.
TU SRAŁEM. ŁYSY
A reszty już się pewnie domyślacie…

Ps. Napis był kilkuletni, po kupie nie było nawet śladu, ale sam fakt, że ktoś to zrobił dokładnie tu gdzie leżymy wystarczył, żeby całą atmosferę szlag trafił.

Ps2. Dziś wrzuciłem film z penetracji tak dużych dziur, że można było w nich latać dronami. Chcesz zobaczyć?
https://www.wykop.pl/link/4207203/prawdopodobnie-pierwsze-ujecia-z-drona-z-polskich-podziemi/

#zainteresowania #ciekawostki #seks

Mój autorski tag to: #penetrujedziury , obserwuj, jeśli również uwielbiasz penetrować ciasne, ciemne i bardzo mokre miejsca. A jak masz to w nosie, to wrzuć na czarno.
KawiakJones - @KawiakJones: 
Na zdjęciu penetracja rury wentylacyjnej w podziemiach ...

źródło: comment_Js2Q5LSvrxOw47mM9l6LEPDOQy0JB7Sg.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz