Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: nie podoba mi się nietolerancja. Kto kim jest nie ma nic wspólnego z tym jaki ten ktoś kod pisze i czy jest dobrym deweloperem czy nie. W bitcoinie liczy się tylko kod bez względu kto go napisał.
Zatkały mnie te komentarze tutaj. U was już nie pierwszy raz pamiętam podobną sytuację z z Lukiem Jr. i jego katolicyzmem. Jeszcze raz, naprawdę cieszę się, że nie ma takich ludzi w bitcoinie
  • Odpowiedz
@pawlo74: To jest menedżer zajmujący się m.in. zatrudnianiem programistów w Cardano, więc powinien zatrudniać patrząc na umiejętności a nie orientację i płeć. Podobnie dzieje się np. w google:
"In April of 2017, Google’s Technology Staffing Management team was instructed by Alogna to immediately cancel all Level 3 (0-5 years experience) software engineering interviews with every single applicant who was not either female, Black, or Hispanic and to purge entirely any
  • Odpowiedz
@megaloxantha: a to przepraszam w tym przypadku biję się w piersi. Wypowiadają się pod tym wpisem ci sami ludzie, którzy kiedyś wyśmiewali dewelopera bitcoina za to że jest gejem i za jego wygląd, może dlatego źle to odebrałem.
  • Odpowiedz