Wpis z mikrobloga

Myślę, że warto by lekko zmodyfikować naszą strategię.
Oskarżenia o pedofilię go męczą, ale tu nie mamy twardych dowodów i go nie capniemy. Wydaje mi się, że warto się skupić na trzech rzeczach:
- znalezieniu meliny edofila bez pe
- jeśli już ktoś ma donejtować go wyzwiskami, to niech lepiej wysyłając donejty pisze że te pieniądze są dla Sandry (jak szybko mogą się pokłócić o kasę?)
- i trzecia sprawa, coś co mnie olśniło gdy siedziałem na klopie i myślałem o Guralu (tylko tam intensywnie o nim myślę, bo muszę się skupić)

biuro@cupsell.pl
sprzedawcy@cupsell.pl
hurt@cupsell.pl

Pomożecie?

Otagowuję #gural #patostreamy i #danielmagical bo jego zachowanie Gurala i oskarżenia też teraz dotyczą.
Pobierz snierzyn - Myślę, że warto by lekko zmodyfikować naszą strategię.
Oskarżenia o pedof...
źródło: comment_aw141ntOFfcM7X4DeSkzI0UUz4lMSaf2.jpg
  • 25
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Witam. Czy państwo zdajecie sobie sprawę, że reklamujecie swoim produktem kontrowersyjną osobę publiczną, której tematem działalności jest mowa nienawiści, wyzywanie starszych ludzi, wyzywanie operatorów telefonu zaufania? I to wszystko dzieje się teraz na jego publicznym streamie, który ogląda średnio każdego dnia kilka tysięcy osób.
Co ma to wspólnego z Wami? Otóż podczas picia alkoholu, śmiesznych telefonów, wyzywania ludzi Wasza reklama cały czas wyświetla się w okienku jego streama. Dochodzi do