Wpis z mikrobloga

Myślę, że warto by lekko zmodyfikować naszą strategię.
Oskarżenia o pedofilię go męczą, ale tu nie mamy twardych dowodów i go nie capniemy. Wydaje mi się, że warto się skupić na trzech rzeczach:
- znalezieniu meliny edofila bez pe
- jeśli już ktoś ma donejtować go wyzwiskami, to niech lepiej wysyłając donejty pisze że te pieniądze są dla Sandry (jak szybko mogą się pokłócić o kasę?)
- i trzecia sprawa, coś co mnie olśniło gdy siedziałem na klopie i myślałem o Guralu (tylko tam intensywnie o nim myślę, bo muszę się skupić)

biuro@cupsell.pl
sprzedawcy@cupsell.pl
hurt@cupsell.pl

Pomożecie?

Otagowuję #gural #patostreamy i #danielmagical bo jego zachowanie Gurala i oskarżenia też teraz dotyczą.
snierzyn - Myślę, że warto by lekko zmodyfikować naszą strategię.
Oskarżenia o pedof...

źródło: comment_aw141ntOFfcM7X4DeSkzI0UUz4lMSaf2.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Witam. Czy państwo zdajecie sobie sprawę, że reklamujecie swoim produktem kontrowersyjną osobę publiczną, której tematem działalności jest mowa nienawiści, wyzywanie starszych ludzi, wyzywanie operatorów telefonu zaufania? I to wszystko dzieje się teraz na jego publicznym streamie, który ogląda średnio każdego dnia kilka tysięcy osób.
Co ma to wspólnego z Wami? Otóż podczas picia alkoholu, śmiesznych telefonów, wyzywania ludzi Wasza reklama cały czas wyświetla się w okienku jego streama. Dochodzi do tego że ludzie piszą na czacie cytuję:
"Po co oni reklamują taki syf"
"Nic już nie kupię od cupsell, bo sponsorują tego pedofila"
To nieco mocniejsze wypowiedzi, na czacie dominuje zazwyczaj "cupsell schodzi na psy", "nic tam nie kupię", "przykład zlej
  • Odpowiedz
@snierzyn: Poszło;) Ja myślę, żeby na youtube też zacząć masowe zgłaszanie, póki co jest to jego główne źródło dochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś ma pomysł na jaki adres taką wiadomość przesłać?
  • Odpowiedz
@CureForWellness: Wczoraj przegapiliśmy moment. Bo gural puszczał na streamie fragment shota jak groził magicalowi. I wtedy można było na streamie na żywo puścić masowe zgłoszenie z sygnaturą czasową.
  • Odpowiedz