Wpis z mikrobloga

Szukam #laptopy powiedzmy 3-4k. Może nawet więcej jeśli będzie tego wart. Laptop będzie służył do wszystkiego, od przeglądania neta po obróbkę filmów z kamerki i sporadycznej #gry w nowsze tytuły. Fajnie jakby gry chodziły na wysokich detalach. Co myślicie o MSI/Dell/Acer/Asus? Jaki model wybrać? Lenovo odpada z racji wielu złych opinii.
  • 10
  • Odpowiedz
@Bednarek: MSI polecam sam kupiłem choc mam i5, a dla ciebie lepiej szukac czegos z i7. Dell tez ma teraz fajna oferte, a Lenovo nie jest zle. Mialem(w sumie dalej mam ale lezy i sie kurzy) jedno pawie 4 lata i zero problemow.
  • Odpowiedz
  • 0
Jakiej firmy szukać w takim razie z tymi podzespołami (i7 7700hq i 1050ti)? Chciałbym żeby laptop wytrzymał kilka lat bez naprawy zawiasów itp i żeby miał w miarę dobre chłodzenie? I czy 17 nie jest już zbyt dużą „krową”? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ostrzewtlumie: Cena fajna na tle konkurencji, zwłaszcza ze wchodzi w to 3 lata gwarancji, zastanowię się nad tym. Wiesz może jak jest z chłodzeniem w tych laptopach? I czy warto brać tego GTX bez „ti”?
  • Odpowiedz