Wpis z mikrobloga

W royal-shop.pl mają oryginale produkty na bank. Wiem bo mam kilka rzeczy od nich. Plus dla nich za to, że każda paczka jest na drugi dzień. Sprawdzałem t-shirt Ralph Lauren kiedyś od nich i z zalando i jest dokładnie do samo. Materiał, kody, szycie więc są oryginały bankowo.
  • Odpowiedz
Produkty na 100% oryginalne. Jestem stałym klientem :) Bardzo szybko paczki do mnie przychodzą, zazwyczaj na drugi dzień. Sam mam kupione kilka koszulek Ralpha gładkich i polecam każdemu kto lubi klasyczne t-shirty :D Oryginalne na pewno bo mam koszulki i polówki ralpha z bardzo różnych sklepów i butików - wszystkie takie same ;)
  • Odpowiedz
Oryginał ... wystarczy trochę obeznania z markową odzieżą i widać, że oryginał ;)
Chodzi o sklep www.sklep.royal-shop.pl ?

Robię tam zakupy od lat ... nie tylko ja ale moi znajomi też i nigdy nie było żadnego problemu z oryginalnością produktów. Wszystko super, szybko wysłane, wysokiej jakości itd
  • Odpowiedz
Wczoraj dostałem koszule Tommy Jeans, więc mogę zdać relację na świeżo. Zamówiłem we wtorek od rana i na drugi dzień już była w paczkomacie :) Koszula bardzo fajnej jakości, porządny grubszy materiał. Oryginalna na pewno - od dawna noszę głównie markową odzież (zależy mi na jakości) więc mam trochę obeznania. Także mogę smiało polecić wszystkim sklep - ja jestem i będę stałym klientem ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@nikeroni10: w tym wątku odpisują same fake konta założone tylko, żeby tutaj napisać. Wygląda to na szeptankę właściciela. Zgłaszam je za manipulację do moderatorów.
  • Odpowiedz
Kupiłam dlatego bo są dobre opinie. Buty dostałam i opinie potwierdzam, że jest to dobry sklep. Wolę zakupy w sklepach stacjonarnych,ale czasy mam jakie mamy.
  • Odpowiedz