Wpis z mikrobloga

Słowem wstępu… Miałem 7 lat, wakacyjny weekendowy wieczór, telefon i wiadomość, że babcia w szpitalu. Najadła się gruszek, bóle brzucha, kładła się spać co chwile, a jak wstawała to myślała, że minął dzień i łykała kolejną porcję tabletek. Niestety nie przeżyła tego, a ja zraziłem się do gruszek.

Sytuacja sprzed chwili:
[siostra] - chcesz gruszkę?
[ja] - nie jem gruszek, wiesz dlaczego.
[s] - czemu? Owoc jak każdy inny. Przesadzasz.
[ja] - może nalać Ci finlandii albo whisky?
[s] - przecież nie piję odkąd dziadek miał wypadek*


[ja] - czemu? Używka jak każda inna, kawa czy papieros. przesadzasz
[s] - #!$%@?.

I tutaj moje pytanie #rozowepaski. Skąd u was tyle niezrozumienia?

Facet może zrezygnować ze swoich poglądów/przekonań. Kobieta nie może.

Facet jest gruby - musi schudnąć. Kobieta jest gruba - musi sobie obiecać dietę, której nie przestrzega.

Kwiatki na dzień kobiet muszą być. Odwdzięczyć się na dzień faceta no już nieszczególnie.

Wy macie okres - jesteście nietykalne. My mamy cięższe dni, kryzys wieku średniego, ćwierćwiecza, gorączkę - #!$%@?ć to, #!$%@?ć cały świat, anon co Ty odwalasz.

To jak to jest? #logikarozowychpaskow czy jak?
  • 22
Facet może zrezygnować ze swoich poglądów/przekonań. Kobieta nie może.

Facet jest gruby - musi schudnąć. Kobieta jest gruba - musi sobie obiecać dietę, której nie przestrzega.

Kwiatki na dzień kobiet muszą być. Odwdzięczyć się na dzień faceta no już nieszczególnie.

Wy macie okres - jesteście nietykalne. My mamy cięższe dni, kryzys wieku średniego, ćwierćwiecza, gorączkę - #!$%@?ć to, #!$%@?ć cały świat, anon co Ty odwalasz.


@Ganicjusz: Skąd te bzdury? To, że
@Ganicjusz: może to głupio zabrzmieć, ale zaciekawił mnie przypadek Twojej babci. Dobrze zrozumiałem, że zjadła jakiś zepsute gruszki, w których wytworzyła się jakaś substancja chemiczna, przez którą Twoja babcia była na takim haju, że wydawało jej się, że mijają dni (a mijały godziny) przez co brała jakieś silne leki jeden po drugim i je przedawkowała i w konsekwencji zmarła?
@resuf: Zjadła gruszki, może były niedojrzałe, bolał ja brzuch, poszła spać. Obudziła się po godzinie dwóch, pomyślała, że to kolejny dzień (wszędzie analogowe zegarki) no to sięgnęła po leki i siup do łóżka, nie wiem ile razy to powtórzyła cykl, ale wystarczająco, aby stan był poważny.
podaj jeden przypadek logiki różowych, swoją siostrę

dlaczego WSZYSTKIE różowe tak robią?


@Marmite: Ile razy widziałeś ogłoszenie "sprzedaję motor, bo mnie żona do tego skłoniła"? Wystarczy poszukać na Mirko, aby przeczytać,, że to różowe siadają na facetach "po co ci lego", "po co ci motor", "po co ci te samoloty".

Widzę tutaj powiązane zachowanie do ogólnie przekonania o swojej wyższości, nie dotyczy to każdej panny, ale sporego procenta, szczególnie, że większość
@Ganicjusz: a gdzie ci biedni faceci maja jaja, żeby nie dać się stlamsic?

Jasne, że są takie baby. Ale nie rozumiem czemu ci mężczyźni pozwalają tak sobą rządzić?