Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - ile byście chcieli zarabiać żeby wreszcie powiedzieć że zarabiacie tyle ile trzeba starcza wam na wszystko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja się nieskromnie przyznam że 6k miesięcznie byłoby dla mnie wystarczające na wszystkie potrzeby i obecne zachcianki, których sobie teraz odmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie
  • 85
  • Odpowiedz
@RocketQueen 20k powinno wystarczyć XD
Teraz mi tez wystarcza na wszystko i nawet odkładam dość sporo. No ale, musze sporo zbierać na jakąś wycieczkę czy wakacje :/ Lubie mieć pieniądze i patrzeć jak rosną XD to chyba juz hobby ( )
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano biorąc pod uwagę ze mam juz mieszkanie ale nie mam samochodu, to wystarczyloby 7-8k na głowę (i ja i niebieski) + jednorazowy zastrzyk powiedzmy 150tys na jakieś fajne i ładne autko :D

Można wtedy sporo odłożyć przy jednoczesnym fajnym życiu bez patrzenia na ceny w sklepie i z możliwością podrozowania.
  • Odpowiedz
@Robuz dlatego zastrzyk na start! Żeby od razu dostac autko i w trakcie eksploatacji odłożyć na nowe.
Chociaz szczerze mówiąc nie mam jakiegoś szczególnego parcia na wymienianie rzeczy? W sensie mój dziadek np ma 9 letnie auto (kupione w salonie) i w sumie do dzisiaj bardzo mi się podoba i jest ladne i sprawne, mimo ze nie najnowsze.
Ale to pewnie dlatego ze dziadek nie jezdzi za dużo :D
  • Odpowiedz