Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem w sklepie po chipsy i batony i przede mną w kolejce stał taki chłopaczek. Wyglądał na 18-20 lat, nie był jakiś bardzo przystojny, ubrany trochę jak sebix i niższy ode mnie (ja 187 cm, on tak z 10 cm niższy). Kasjerka (6/10) pierwsza zagadała do typka, cały czas była uśmiechnięta i patrzyła się na niego z wielkim pożądaniem. Myślałem, że dosłownie zaraz tam do niego wyjdzie i #!$%@? mu pałę. Jak przyszła na mnie kolej, żeby mnie obsługiwała to oczywiście dostałem 0 uśmiechu, patrzyła na mnie z pogardą i odzywała się w taki sposób jakby kontakt ze mną był karą. Gdy wróciłem do domu to przez pół godziny patrzyłem się w ścianę i leciały mi łzy z oczu. Już wiele razy tak miałem, że kasjerki śmieszkowały z jakimś gościem, a później mnie obsługiwały z wielką pogardą.

Dlatego rzadko wychodzę z domu, bo nie mogę wytrzymać tego wzroku normików pełnego pogardy. Odkąd pamiętam czy to było przedszkole, szkoła, podwórko to zawsze spotykało mnie to samo - wzrok pełen nienawiści. Tylko raz w życiu podrywała mnie ładna dziewczyna, ale po kilku spotkaniach dała sobie spokój (dobrze, że chociaż udało mi się ją kilka razy przelizać). Mam dość. Czekam tylko na MŚ w piłce nożnej na których polaczki pewnie nie wyjdą z grupy, a po nich coś #!$%@?.

#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent
  • 11
  • Odpowiedz
@aardwolf: nikt go nie traktuje jak gówno tylko @KZ_89 WYDAJE SIĘ że laska PATRZY z pogardą, co to w ogóle znaczy? opowiedz jak się rozpoznaje pogardliwy wzrok bo nie wiem, nie przyszło ci do głowy że baba w kasie ma cie totalnie w dupie i naprawde nie patrzy na ludzi z pogardą tylko ze zwykłą obojętnością? czemu myślisz że jesteś dla niej taki ważny żeby u niej uruchamiać emocje pogardy czy
  • Odpowiedz
@BalonowyBalon: Nic sobie nie wmawiam, bo kilka razy na żywo i w necie słyszałem od różowych, że mam #!$%@?ą mordę. Płakałem, że mogę tylko pomarzyć o uśmiechu kobiety.

@aardwolf: Wszędzie. Supermarkety, jakieś gównosklepiki i stacje benzynowe.
  • Odpowiedz
@KZ_89: masz paranoje, usłyszałeś od kogoś że masz #!$%@?ą mordę i zamiast to olać jak normalny człowiek i zając się swoim życiem a nie ich opiniami to teraz ci się wydaje że każda kasjerka w sklepie na ciebie patrzy z pogardą? masz 7 lat czy o co tu chodzi?
  • Odpowiedz
@KZ_89: Tak to jest, że kobiety przez żelbeton, ołowiowe osłony i pancerz czołowy od Pzkpfw VI Tigera są w stanie dostrzec desperację, a umyka im to, że ich dynamiczny badboy #!$%@? je taboretem po potylicy i zdradza
  • Odpowiedz
@KZ_89: ja akurat z kasjerkami sobie zacząłem radzić i jak któraś się krzywo patrzy to ją poganiam żeby szybciej kasowała
jeden szlauf jest tak zadziorny że jak zacznie kasować to ja nie nadążam z pakowaniem
zawsze jak ją widzę na kasie to do niej podchodzę,nawet nie wyładowuje towary głupiej babie tylko rzucam koszyk na taśmę i zaczynamy nasze zawody w kasowanie i pakowanie
  • Odpowiedz