Wpis z mikrobloga

Witajcie :) Zakupiłem ostatnio kilkanaście różnych towarów od różnych sprzedawców na Aliexpress, cenowo od kilku do kilkunastu dolarów. Problem w tym, że na trackingu na połowie zamówień od ponad tygodnia widzę status "waiting for pickup". Napisałem do jednego majfrenda, to mi odpisał, że nie mam się martwić i że towar został wysłany. Dlaczego na śledzeniu przesyłek tego nie widać? #aliexpress #itemyzchin #chinskiecuda
  • 13
@ms93: nie myślę, ale to nadal są groszowe sprawy :) poza tym zawsze jest tam informacja "no tracking information".
@broker: ja zamawiałam wiele różnych rzeczy z Ali i tylko raz się zdarzyło, że nie doszła do mnie paczka, no ale pieniądze zwrócili, więc z tym nigdy nie ma problemu, trzeba tylko pamiętać o tym i sprawdzać kiedy się kończy ochrona zamówienia. Czasem nawet zdarzają się sprzedawcy, którzy podają legitne nr
@broker zamawiaj i olewaj, sprawdzaj tylko czas ochrony żeby w razie wu dostać zwrot kasy. Dane przesyłki rzadko kiedy się sprawdzają, nie raz miałam paczkę w PL a czekałam od tego terminu z miesiąc, innym zaś razem była w Chinach oficjalnie, a właśnie dostałam ją do domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@broker: Ja miałem kilka przypadków, że w aukcji, że rejestrowana a wysyłali nierejestrowaną. Jak pisałem dlaczego to się tłumaczyli, że biedne chińczyki i oni wysyłają rejestrowaną od iluś tam dolarów ale w aukcji musi tak być bo trafią do łagrów itp. itd. Zawsze w takich przypadkach występowałem o zwrot kasy nawet jak przesyłka doszła.