Wpis z mikrobloga

@Lipathor: ja tylko kręcę gowno burze na mirko. Niemyśli wych nielubie bo to zgraja patusow z nabitą bronią i to w większości #!$%@? zgraja patusów. Ale ogólnie każdy temat jest dobry na srogi shitstorm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: leczy to się alkoholizm. Nie chce mi się linkować do przypadków postrzelenia cywila. A ile pewnie jest wewnętrznych przypadków gdzie nikt o nich nie mówi bo jeden debil drugiemu palec przestrzelił.
  • Odpowiedz
Zadziwiajace, jak podobne jest to wszystko do rozmowy kibolach.
"Ci ten tefalen mozg zeżarł, to spoko ludzie sa, wiele w społeczności robia, masz tu obrazek świetlicy co ja wyremontowali"
  • Odpowiedz
Takie z czystej ciekawości. Serio nie wiedziałeś kto decyduje ile czego trzeba odstrzelić na danym terenie? Czy byłeś przekonany, że myśliwi o tym decydują i potem mógłbyś pisać zarzuty, że sami ustalają ile czego ustrzelą?


@Nitro_Express: Doskonale wiem, że nie decydują o tym szeregowi myśliwi, ale nie wiem kto dokładnie za to odpowiada, dlatego pytam. Mógłbyś rozwinąć skrót ALP? Pytam o to wszystko bo mam wątpliwości co do kompetencji osób
  • Odpowiedz
@Vvornth: Nie chodzi nawet o szeregowych myśliwych. Łowczy koła, który zajmuje się gospodarką łowiecką nie ma ostatecznego zdania, bo jego plan zatwierdza Administracja Lasów Państwowych. Tzn. podpisuje się Nadleśniczy, ale kto to ogarnia to nie mam pojęcia, dlatego napisałem ogólnie.

I co ciekawe - jeśli ALP zmienia decyzję koła co do planu to w większości przypadków jest to zwiększenie odstrzału.

Planowanie to serio nie jest wiedza tajemna. Poczytaj to co Ci zaproponowałem to zobaczysz.
Podstawą jest znajomość terenu, na którym się działa aby uwzględnienić
  • Odpowiedz
@Maelstrom94: Policja często wpada i nievzdażyło się żeby ktoś był na gazie ;) polecam ci poczytać książki o łowiectwie a nie czytać komentarze, oglądać memy i tv bo tak to niczego nigdy się nie dowiesz
  • Odpowiedz