Wpis z mikrobloga

@darkelf: która linia kolejowa? Daj konkretniej ulice coś, ja mieszkanie na różance sobie chwale (chorwacka/bezpieczna). Kasprowicza się korkuje, cały Wrocław się korkuje ;) kwestia kiedy i gdzie dojeżdżasz
@darkelf: na Karłowicach można wydzielić starą część z zabudową willową i nową z ogrodzonymi osiedlami. Tak, tory powodują korki. Na Czajkowskiego szlaban, a na Boya zwężony wiadukt. Część willowa jest wg mnie bardzo fajna , w bezpośrednim sąsiedztwie wałów nad Odrą.
@dog_meat: jak dla Ciebie kleczkow/karlowice to to to samo psie pole co np Inflancka to gratulacje :D
Podziału na dzielnice we Wrocławiu nie ma od lat, a przynależność do urzędu skarbowego... jeszcze komisariaty spróbuj sprawdzić może?
@Wychwalany: czyli ogrodzone osiedla gorsze niż część willowa? z tego co sprawdzałem google maps jest dosyć mało sklepów w porównaniu np. ze wspomnianym wyżej Psim Polem (tym właściwym), natomiast zawsze gdy byłem na Karlowicach fajna była zieleń i taki fajny klimat, ale pytam bo może jest drugie dno :)
@dog_meat: z określaniem całego północnego Wrocławia jako psie pole problem jest taki, że są tam bardzo różne osiedla, mocno oddalone od siebie, więc zdanie "pojedź na Psie Pole" przy takim rozumieniu tej nazwy nic sensownego nie znaczy, bo nawet nie wiadomo czy na północ od rynku czy na wschód
@darkelf: @Wychwalany: cyganie byli bo im chyba te budy rozpykai na polmoc od kamienskiego,na wysokosci ul mochnackiego. Na gmaps bedzie to widac.

Karlowitz sa ok,korki przy przejazdach sa tylko popoludniami. Zawsze mozesz tez objechac je korona,albo mostem trzebnickim. Te osiedla za szpitalem tam gdzie petle ma autobus a, to troche sypialnie, wieczorami tam jest pusto cicho ciemno. Pewnie to sie niedlugo zmieni bo te osiedle non stop rosnie. Pytanie czy
@Fidelis: guzik prawda, jest sporo autobusów, niedaleko do tramwaju i odległość w km od centrum niewielka @Wychwalany: grodzone osiedle to tylko to koło Koszarowej, kojarzysz jakieś więcej?
@PurpleHaze: tam, gdzie ma pętlę A to Koszarowa właśnie - to osiedle się nie rozrasta bo nie ma w sumie już gdzie bo powstało pomiędzy Koszarową a Czajkowskiego. Rozrasta się dalej osiedle Milartu na Wojaczka i buduje się osiedle na Przejazdowej. Za