Wpis z mikrobloga

Kocham News-y typu okradziono giełdę, skradziono BTC - można wtedy liczyć na niezły spadek - pytanie tylko dla czego takie fakenews pokazują się po wyprzedaży i są nie prawdziwe
Po co - po to żeby tłum sprzedał to co ma za grosze a za kilka dni cena skoczy o 20-50% w górkę.
Teksty typu - kraj wprowadza regulacje dla BTC etc. - to jeszcze lepszy fakenews - dla czego?
Dla tego że wszystko można obejść - wystarczy 100 ....... .......... i nikt tobie nic nie zrobi - kasa jest kasa
#bitcoin
  • 5
@monetomaniak: Ja po prostu odcinam się od kryptowalut na kilka miesięcy i wrócę do tematu w drugiej połowie roku. Grube ryby i tak nie pozwolą, żeby btc był zbyt tani, bo wtedy mnóstwo klasy średniej go kupi i trudniej im będzie manipulować rynkiem. Teraz cena jest jeszcze w miarę niedostępna dla przeciętnego janusza.
@rysiekryszardziom: Jeszcze bardziej kocham to co obecnie się dzieje - "Nie podoba się to co robimy to wypie.....j - ta sama "socjotechnika" - psycho........ co w 1941-45 i następnie 1968 i następnie 1979-1981 - inteligencja "woon" - co to oznacza???
Bydlęta które zostaną robią to co "chcemy" - żałosne ale prawdziwe
(Tak na prawdę to mi się to wcale nie podoba - ale dzięki tym bydlętom mogę zarobić - :))))) :(((((