Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@DywanTv córka znajomych, 14 lat, używa, więc przypuszczam że inne dzieciaki też używają, z kimś na tym GG rozmawia. Gdzie zgłosić? Mejlem na policję? Nie mieszkam w Polsce. Oczywiście zaczęły się zaraz pytania o zdjęcia
  • Odpowiedz
@anenya: Znaczy pisanie to jeszcze nic zlego. Ale mozesz poprowadzic rozmowe dalej i przy jednoznacznych wiadomosciach czy zdjeciach to zglosic na policje. Chociaz nie wiem czy to bedzie wlasciwe, podjudzanie takiego czlowieka. '
  • Odpowiedz
Gdzie zgłosić? Mejlem na policję? Nie mieszkam w Polsce. Oczywiście zaczęły się zaraz pytania o zdjęcia


@anenya: Jeśli opisana w znalezisku sytuacja rzeczywiście ma miejsce, a Ty posiadasz na tyle mocne dowody, by nikt nie miał wątpliwości, że jest to prawdą, to poinformuj o sprawie nie tylko policję ale również i media. Policyjny adres mailowy znajdziesz tutaj.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@a__s super, dzięki, zgłoszę go jak również pozostałych piszących. Naprawdę jestem w szoku jak niewiele czasu było potrzeba. A skoro piszą na GG to zapewne inne komunikatory też mają opanowane.
@Dalamar myślisz, że pedofile ograniczają się do GG? Mam ten komunikator więc na nim zrobiłam test, ale nie sądzę żeby inne platformy pozostawiali odlogiem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Masterczulki ustawienia na wiadomości od nieznanych też? Ja, tak jak pisałam, nigdy chyba wcześniej nie dostałam wiadomości od obcej osoby, dopiero po zmianie daty.
  • Odpowiedz