Wpis z mikrobloga

mirasy, po zainstalowaniu karty graficznej geforce nie działa mi żadne wejście na jacka (z przodu i z tyłu), czym to może być spowodowane? Głośniki mi działają jak podłączyłem je do monitora (a monitor do komputera HDMI), ale nie mogę używać mikrofonu. Format nie pomógł, ma ktoś jakiś pomysł? #pc #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Flin brak mi więcej pomysłów, jakieś sprzężenie Ci się robi na płycie głównej :/ w ustawieniach realteka możesz jeszcze kombinować z wyjściami i próbkowaniem
  • Odpowiedz
@grzeczar: cholera wie co to bo po HDMI działa normalnie :/ wiesz może czy jest jakaś możliwość żeby podłączyć słuchawki combo jackiem do wyjścia słuchawkowego tak żeby mikrofon też działał?
  • Odpowiedz
@Flin: HDMI jest w pełni cyfrowe, więc nie ma prawa mieć zakłóceń. Nie da się tak, chyba że masz dostosowany do tego wtyk, w macach to standard ale nie w pc. Można kupić rozdzielnik na dwa kanały - szukaj pod jack splitter
  • Odpowiedz
@Flin: spoko, powodzenia z tymi szumami - pewnie to jakaś głupota ;) Tak mnie jeszcze naszło, że może jakieś urządzenie usb sieje. Na starym kompie myszka mi dawała takie efekty. Gorzej jeśli to faktycznie karta, bo zostaje tylko przełożenie slotu pci lub wymiana płyty głównej. Takie uroki kart zintegrowanych :(
  • Odpowiedz