Wpis z mikrobloga

mirki, potrzebuję postawić małą stronę na wordpressie (trochę tekstu, mapka dojazdu, jakieś dane kontaktowe, jakiś własny email i domena). Jak wygląda procedura od początku? Tj. hosting, email, sam wordpress... Gdzie szukać? Gdzie najlepiej postawić?
Mirko halp, bo jak ja ostatnią stronę robiłem, to stawiało się ją na prv.pl, a pisało w notatniku.

#pytanie #webdev
  • 7
@beee: bo chcę się nauczyć, poza tym być może w przyszłości pojawią się tam rzeczy edytowalne przez różne osoby, a to chyba dość łatwy sposób, żeby to umożliwić...

@b3rly: sama instalacja WP to pewnie pikuś, pytanie gdzie i co w jakiej kolejności, zanim do tej instalacji dojdzie :P
@bidzej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z kodem rabatowym FH50 najtańszy pakiet hostingowy dostaniesz za 5 zł netto/miesiąc, a wcześniej oczywiście 14 dni na testy. Dodatkowo do każdego pakietu hostingowego domenę .PL dostaniesz na rok za darmo (ceny przedłużeń), konta e-mail bez limitu, a tutaj masz darmowy poradnik, w którym opisujemy jak od zera zbudować własną stronę opartą właśnie o WordPressa.

A jeśli będziesz miał jakieś