Wpis z mikrobloga

@B3RC1K: tak zdecydowanie będzie Ok on działa do 200w a z tego co pamietam grzałki w Valyrian 95-120w. Choć od siebie bardziej polecam Uwell Crown 3 lub model crown 3 mini. Tam grzałki 0.4ohm działają na 55w. Chmura nie jest gorąca, smak świetny i mniej ciągnie baterii. Ja w swoim nie zmieniłem grzałki od miesiąca i dalej działa świetnie, a w smoku zdarzało się że trzy grzałki w ciągu tygodnia padały.
@B3RC1K: kupujesz gotowe. Nie wiem jak z dostępnością w polskich sklepach bo ja siedzę w USA i tutaj zamawiam online. Wiem że na pewno są na niemieckim ebayu.
@B3RC1K: wydaje mi się że tylko smokowe pasują ale mogę się mylić, bo od przesiadki kilka miesięcy temu ze smoka na inne firmy przestałem obserwować produkty tej firmy.
@bigb00m: Dobra teraz ostatnie pytanie xD Czy za jakiś czas warto kupić sobie jeden z tych atomizerów na patyk od smoka stick prince, czy taki zabieg nie ma sensu?
Z mojego doświadczenia to na tym patyku najlepiej będzie działał właśnie smok tvf12 prince bo jest przystosowany do tego typu „moda” który nie ma regulacji napięcia i spada one po prostu wraz z naladowaniem akumulatora. U mnie bardzo słabo działał na xbaby stick każdy inny atomizer niż ten domyślny.