Wpis z mikrobloga

Mirki, szykuje mi się wyjazd służbowy / szkolenie do Gdańska - lipiec (cały miesiąc). Staram się ogarnąć sobie jakiś apartament w tym terminie - niestety poprzez airbnb nie mogę dokonać rezerwacji z takim wyprzedzeniem.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś z Was miał już podobne doświadczenia w tym temacie? Czy jest możliwość skontaktowania się z którymś z najemców airbnb telefonicznie bez rezerwacji sztucznego terminu (tak aby serwis wyświetlił numer kontaktowy)? Mile widziane wskazówki typu howto (ʘʘ)

#airbnb #gdansk #podroze
  • 19
  • Odpowiedz
@marco2310: Po to jest serwis, że nie wyświetla info kontaktowego zanim nie zarezerwujesz :P. Ale jak znajdziesz jakieś mieszkanie to nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać czy nie jest wystawione w jakimś innym medium (OLX na przykład czy tam inne gumtre o ile to jeszcze działa)
  • Odpowiedz
@marco2310 proponuję wybrać jakiś dostępny termin , ale nie robić jeszcze rezerwacji tylko wstępną i napisać w wiadomości do gospodarza o co chodzi. U mnie ktoś tak już zrobił kiedyś :) tylmo pamiętaj, że nie ppdasz numeru tel i maila dopóki nie zrobisz rezerwacjoi więc musiscie znaleźć jakiś sposób na to ;) no i ceny w lipcu tanie nie bedą raczej.
  • Odpowiedz
@marco2310: wpisz swój numer albo poproś że wynajmujący napisał swój słownie. Tzn zamiast 512... Napisz pięćset dwanascie.. kiedyś to przechodzilo
Tylko zdajesz sobie sprawę że to szczyt sezonu i cena za cały miesiąc będzie kosmiczna
  • Odpowiedz
Tylko zdajesz sobie sprawę że to szczyt sezonu i cena za cały miesiąc będzie kosmiczna


@namiot666:
Tak sobie myślę, że jak wyjazd służbowy to pracodawca ma obowiązek zapewnić nocleg, więc można mieć wylane na koszt, jeśli pracodawcy to nie przeszkadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam z hotelu w centrum Łodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m4rk:
Jakie zgryźliwości?
Ja jestem pełen szacunku i admiracji dla Kolegi Nieszeregowego Pracownika i mam szczerą nadzieję, że kolega @marco2310 zjawi się w lipcu na jakimś piwku i będę miał zaszczyt poznać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz