Wpis z mikrobloga

  • 185
Eh, przyjacielu. Przepraszam, że nie interesowalam się Tobą tak, jak powinnam. Przepraszam, że nie miałam dla Ciebie czasu, od kiedy się wyprowadzilam. Ty nadal machales ogonem i piszczales ze szczęścia, gdy przyjezdzalam.

Tyle mogłam zrobić, że byłam przy Tobie i pozegnalam się z Tobą zanim odszedles dziś w nocy.

Niech Ci będzie lepiej.

#pokazpsa #zwierzaczki #zalesie #feels
mojwa - Eh, przyjacielu. Przepraszam, że nie interesowalam się Tobą tak, jak powinnam...

źródło: comment_L2I8voKyJqX1lvl9L9Y75XjPiSDzPcke.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Eh, przyjacielu. Przepraszam, że nie interesowalam się Tobą tak, jak powinnam. Przepraszam, że nie miałam dla Ciebie czasu, od kiedy się wyprowadzilam. Ty nadal machales ogonem i piszczales ze szczęścia, gdy przyjezdzalam.


@mojwa: no nieladnie mirabelko, jako pokute prosze wplacić 500 pln na dowolne schronisko ʕʔ
  • Odpowiedz
@Qba_89: dalej nie jestem w stanie przeczytać :/
@kontonr77: to taka straszna decyzja, bo mozna rozwazac potem "a co jeśli bym tego nie zrobił, może by dało się coś jeszcze zrobić"
@BumszakalakaPokazPtaka: tyle to nie dam rady, ale wpłacę darowiznę po wypłacie, dobry pomysł, dzięki.
  • Odpowiedz
Eh, przyjacielu. Przepraszam, że nie interesowalam się Tobą tak, jak powinnam. Przepraszam, że nie miałam dla Ciebie czasu, od kiedy się wyprowadzilam. Ty nadal machales ogonem i piszczales ze szczęścia, gdy przyjezdzalam.


@mojwa: nie zasługujesz na miłość jaką podarował Ci ten piesek. Mam nadzieję, że już nigdy nie będziesz miała psa!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fAzI eh, z jednej strony masz rację, z drugiej - trudno oczekiwać mieszkania z rodzicami tylko po to, by dbać o psa, skoro zostaje w dobrych rękach...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fAzI pies był wzięty jak byłam jeszcze dzieciakiem, no zlitujmy się co
Przecież nie zostawiłam go w lesie tylko pod opieką osób, które z nim były od zawsze
  • Odpowiedz