Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm:
Hej bylbys w stanie wytlumaczyc mi jak dziala mechanika parowania w tej grze? W sensie ze jak ktos atakuje to mozna go ustrzelic i gosc kleka w pvp i na bossach jest to tak latwe do zrobienia jak w walce ze zwyklymi mobami?
@Haraj: nie kazdego mozesz sparowac sptrzalem. Ogolnie, w najostatnim mozliwym momencie wyprowadzania ciosu przeciwnika - oddaj strzal.
Ale ucz sie, niektorych sie nie da, a niektorych idealnie. Twoj najblizszy mini boss - ojciec gascogne idealnie sie nadaje do sparowania, ale musisz dokladnie wiedziec w jakim momencie.
@Haraj: jest wg mnie lepsze rozwiazanie, da sie do niego dojsc stosujac pewien skok. I wtedy nie jest agresywny, mozna z nim zagadac, ale to jest troche trudne. Ja go zagaduje w tej lokalizacji a potem zabijam, jak jestem dopakowany.
@Haraj: w tej grze najlepsze jest to, że story line wymiata. Tylko trzeba sie mocno skupic i czytac wszystkie opisy broni / podpowiedzi itd. Ogolnie to sa klimaty Lovencrafta, wiec jest rzeznia. Np ten gosc o ktorym mowisz tez byl Hunterem jak ty, tez byl w Hunters Dream, przetrwal i wymyslil, ze nie ma co dalej zabijac potworow, bo to sa wciaz ludzie tylko zarazeni. On jest z sekcji Powder Keg.