Wpis z mikrobloga

@pogop poniekąd bzdury gadasz.
@qnebra ma rację. Tak naprawdę to chyba najlepiej rozpoznawalny z wyglądu twórca muzyki filmowej. W Polsce to jeszcze mamy charakterystycznego Kilara, ale kto z przeciętnych Kowalskich wie jak wygląda James Newton Howard, Thomas Newman, znany wszystkim Morricone, Vangelis czy Williams? Nie wspominając już o takich kompozytorach jak Goldenthall, Badelt, Lorenc, Glass, Kamen, czy Rota. A jeszcze w czołówce jest z kilkunastu dość młodych, których w ogóle
  • Odpowiedz
@pogop: no chyba kurde ty nie wiesz :P A taki meloman to już z pewnością wie jak wygląda. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i eksponowanych w mediach kompozytorów... Co za wpis.. boszz..
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: o ogar apeluję, najpierw spójrz na liczbę plusów osób, które zapewne nie wiedziały, a potem zastanów się nad fragmentem wpisu, gdzie użyłem słowa "większość".
  • Odpowiedz
miałem okazję widzieć na żywo. nadkoncert.


@qwarqq: Zgadzam się w 100%. Ale ja zrobiłem błąd, że po 2 latach poszedłem ponownie. Miałem wrażenie jakbym oglądał powtórkę na DVD. Wszystko dokładnie tak samo, żadnej najdrobniejszej zmiany. O ile pierwszym koncertem byłem zachwycony, o tyle drugi mnie rozczarował. Być może niepotrzebnie oczekiwałem czegoś nowego.

Tak czy siak - zdecydowanie polecam, jeśli będzie u nas jeszcze "on Tour" ;)
  • Odpowiedz