Wpis z mikrobloga

@Smule: dobre podoba mi się to co mówi i wszystko zgadza się tak było kiedyś w bearmarkecie, spekulanci w pewnym momencie zniknęli, za małe ruchy w kursie tagi ucichły, bitkoj umar. Koniec :)
@pawlo74: @Smule: Widziałem podobne porównania moim zdaniem wtedy były kompletnie inne warunki rynkowe, oraz zupełnie inna adaptacja BTC. Moim zdaniem dużo zależy od szczytu G20 bo może on dać sygnał w dwie strony, ale sygnał będzie mocny
@Smule: I to sie musi powtórzyć, nie dlatego, że ostatnio tak się stało, tylko dlatego, że jest to logicznym następstwem ostatnich wzrostów, każdy wie jaka była cena btc kilka miechów temu, należy zdawać sobię sprawę z tego, że obecna cena wciąż jest bardzo wysoka, główne wzrosty powodują właśnie smart money a one potrzebują dużo czasu aby poskupować, jak dla mnie przedział 2-3k za btc jest jak najbardziej możliwy w bliskiej przyszłości.
@Smule: jeżeli jego analiza miałaby się sprawdzić to teraz jesteśmy na poziomiw $600 - $500 dolarów jeszcze daleka droga przez nami. Tylko, żeby jakaś siła była zdolna spowodować, żebym ja w to uwierzył to byłoby świetnie.
@JanuszBizn3su: Też tak uważam, dlatego podchodzę sceptycznie do ostatnich wzrostów. Trendy są paraboliczne dopóki nie są :) W momencie, gdy pójdzie większa igiełka (tak jak teraz -70% zamiast standardowych -40%) rynek przed dalszymi wzrostami musi się wyczyścić i zakumulować. To tak nie działa, że spadamy 70%, a miesiąc później robimy nowe ATH :) A takie są nastroje wśród ludzi, każdy woła już nowe szczyty. Wszyscy już załadowani, pytanie czy jest komu
@Smule: niestety dokupiłem całkiem niedawno... jeśli zrealizuje się ww scenariusz- będę musiał holdować ~2 lata i pilnować ceny żeby później ponownie skupić w dołku. Dzięki za materiał, aczkolwiek ciągle mam cichą nadzieję że będzie inaczej