Wpis z mikrobloga

@pepek614 @wyjde_z_przegrywu: No nie no świetnie, patrzy się na mnie jak szpak i oczekuje że będę z siebie robił kretyna, tylko po to żeby mi powiedzieć że ma chłopaka i że sory. To że mam penisa oznacza że mam się poniżać i robić z siebie pajaca?
@Rorazz że co k*rwa? Rozpoczęcie rozmowy jest dla Ciebie poniżaniem się? Przecież ta laska jest tak samo zestresowana jak Ty jeśli nie bardziej podczas takiej rozmowy i może zrobić z siebie pajaca tak samo jak Ty. Z resztą od zawsze to mężczyzna zabiegał o kobietę, a nie na odwrót.
@pepek614: No niby tak, ale skoro mamy równouprawnienie to znaczy że ona też może zagadać. Albo jesteśmy progresywni albo regresywni. Czy Ty uważasz że powinniśmy cofać się o 100 lat i zdobywać kobiety? A może wróćmy od razu do angażowanych małżeństw. I jeszcze od razu śluby czystości na rok po ślubie, żeby bóg mógł się nacieszyć naszym małżeństwem. @wyjde_z_przegrywu dzięki, zrobię wszystko dla progresu społecznego.
@Rorazz co nazywasz progresem społecznym? To, że na ulicach miast możesz zobaczyć coraz to więcej gejów i z. Zamykanie się we własnym domu i nie wychodzenie z niego to też progres?