Wpis z mikrobloga

@TSP89: jak ktoś mi powiedział, że tvn kręci coś co się nazywa iron majdan, to myślałem, że to heavy metalowe nawiązanie do ukraińskiego majdanu.... w sensie jakiś program/serial niby dokumentalny o przemianach na ukrainie, że może się wzięli za coś ambitniejszego niż na wspólnej i celebriti agent...
no ale się pomyliłem....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TSP89: to co dzieje się w tv znam tylko z wykopu i się tak się zastanawiam po tych wszystkich dennych programach już od dawna. PO JAKIEGO #!$%@? TO OGLĄDACIE zaczęło się od trudnych spraw a że widzą że Patola za 500zł wyprodukowana się ogląda to ja dalej robią a teraz płacz
@strikingsurface obecna ramówka to kretynizm. Ja nie wiem, może za stara jestem na takie programy? Może ich targetem jest młode pokolenie? Na tvp wieczorami można zobaczyć ambitne kino. No i 1z10 obowiązkowo oglądam. Ale to co robi tvn z hipnoza, agent gwiazdy, gdzie 80% ludzi nie kojarzę to strasznie słabo.
@TSP89: ja ostatnio jakiś program z gwiazdami oglądałem... nie pamiętam już na czym i jaki, bo siedziałem ze znajomymi i kątem oka oglądaliśmy, ale pewien celebryta zaczął od powiedzenia jak się nazywa i że jest aktorem... już tylko takie gwiazdy co to ich nikt nie kojarzy, się do telewizji "pchają", bo nikt szanujący się nie chce się tam pokazywać....