Wpis z mikrobloga

@sielkunczik: dlaczego tak uważasz? Ja uczę się z pomocą Memrise + Duolingo i uważam, że jest to naprawdę dobra i przemyślana baza do nauki języków. Spokojnie da się na tym wyciągnąć A1 / A2.

@magenciorek: podejrzewam, że musisz anulować aktualną subskrypcję i kliknąć jeszcze raz "subskrybuj". Oczywiście powinno liczyć po nowej cenie od następnego okresu rozliczeniowego.

@jakiezycietakiarab: darmowa wersja od płatnej - z tego co czytałem - nie różni
  • Odpowiedz
@sielkunczik: podejrzewam, że dla kogoś kto chce osiągnąć poziom kiepskiego kupowania bułek w sklepie się nada, dalej niezbyt. ;) Ewentualnie do poszerzania słownictwa, ale trzeba uważać bo są błędy.
  • Odpowiedz
@krejdd: A ja jestem w stanie wypowiedzieć się - skoro krzyczą za ta ROCZNY ABONAMENT, to jasną sprawą jest to, żeby BŁEDÓW nie było, albo przynajmniej nie tak kluczowe, jak błędy w koniugacji. Ja jak się uczyłem sam języka, to analizowałem dosłownie wszystko i bym #!$%@? dostał, jakbym nagle zauważył, że "vais" się też kieruje do II os.lp., zaraz bym się zastanawiał, czy może są pewne sytuacje, że tak można. Mając
  • Odpowiedz
@basiabas: Whoops. slight error. The woman’s day campaign is not currently running. The promotion starts tomorrow. Thank you for the report, seems like the tweet didn’t include the dates or might had been posted at the incorrect day,
  • Odpowiedz
zez web jest 30USD za rok, po sciągnięciu apki na telefon cena


@ngc: może dzisiaj, sprawdzę później. Tak jak w załączniku cenę z aplikacji z telefonu (i z tableta) miałam wyższą (O ʖ̯O)
  • Odpowiedz