Wpis z mikrobloga

Dzień dobry
Poszukuję telefonu #xiaomi w cenie ok. 800 zł i matryca nie może przekroczyć 5.4 cala.
Jaki model posiada najlepsze parametry na dzień dzisiejszy? chodzi mi o dobry procesor, żeby telefon nie zacinał się przy wielu otwartych aplikacjach.
Pamięć wewnętrzna i ram od 32gb i 3gb
Bateria 4000mah

Zakup dokonywać będę na eBayu lub w chińskich sklepach, wysyłka będzie poza granice Polski.

#android #smartfon
Pobierz korpoglut - Dzień dobry
Poszukuję telefonu #xiaomi w cenie ok. 800 zł i matryca nie m...
źródło: comment_t7GUeMN0wOJT0biibCbINEbxfsUq7ldI.jpg
  • 9
@korpoglut: no to wydajnosciowo odwrotnie niz napisales, to sa rozne procesory i nie znajdziesz nic z serii redmi obecnie, co ma lepszy wydajnosciowo procesor od 650. No moze redmi note 5 pro, ale to piesn przyszlosci w chinach premiera bodajze w polowie marca.
W redmi note4 pakowane sa 625 ktore sa niezuwazalnie wolniejsze, za to sa mniej energochlonne.
Seria 4xx jest zdecydowanie mniej wydajna i podobnie oszczedna na energii.

Ale to
@korpoglut: a z jakiego powodu zmieniasz tel? i jaki ? byloby latwiej doradzic xd
musialbys się pobawic telefonami zeby zobaczyc jakas roznice albo jakies testy zobaczyc, najlepiej nie syntetyczne
4x 3gb ram to nawet w sklepie w pl to jest 600 to moze i jakiegos 4 gb bys w chinach znalazl w tym przedziale,
moglbys nawet poszukac jakiejs mi5, mi5s jezeli bys mogl zejsc z wymaganiami odnosnie baterii xd o ile
@PurpleHaze:
@Kic3k:
Przepraszam was ale nie napisałem jasno o co mi chodzi, telefon będzie dla kobiety, dlatego też nie może być 5,5 cala dla siebie to już bym chyba brał 6 calowy ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście że chciałbym w tej cenie znaleźć najbardziej wydajny sprzęt.
Powoli też myślę o zmianie mojego note 3 pro ale nie widzę żeby coś pojawiło się na horyzoncie w rozsądnej