Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: potrafię i robiłem to ale już nie chcę (nie chciałem), nie pomyślałeś o tym? pozatym definicja przegrywu to nie jest że nie potrafi utrzymać stałego związku tylko że przez 25 lat życia nie poruchał czy coś w tym rodzaju - nie wiem pytaj przegrywów czy fakt że ktoś miał w łóżku 10+ dziewczyn to przegryw czy wygryw
@wyjde_z_przegrywu: widocznie nie masz im nic do zaoferowania to nie ich wina tylko twoja,
inb4 hurr durr mam dużo do zaoferowania - widocznie nie to czego chcą

jeżeli świadomie odpuściłeś sobie ruchanie lub bycie szczęśliwym to bardzo dobrze i życze powodzenia ale nie wiem po co w takim razie żalić się na wykopie
@wyjde_z_przegrywu: lol nie zrobiłeś wszystkiego co się da i wcale nie musisz, wystarczy spełniać minimum wymagań, sam pewnie też byś nie chciał bezmuzgiej lochy. w ich oczach nie masz im niczego do zaoferowania i tyle, wiem że ruchanie kosztuje 200zł ale to jednak nie to samo co "darmowe" (które akurat zwykle na dłuższą metę wychodzi drożej hehe)

jesteś sam z własnego wyboru i próbujesz sie tu usprawiedliwiać że cię różowe skrzywdziły,
@wyjde_z_przegrywu: taką 0/10 to naprawdę bez żadnych pozytywnych w życiu cech mozna miec więc nie gadaj głupot

a taką sensowną kobitkę żeby mieć to też nie trzeba wiele wystarczy mieć jakikolwiek poziom rigczu, ale oczywiście lepiej płąkac na wykopie, wiadomo że żadna nie będzie chciała narcyza co wylewa swoje żale na wykopie i oskarża populacje kobiet o swoje nieszczęścia, #!$%@? gdyby cie teraz twój ojciec słyszał to co by powiedział? nie