Wpis z mikrobloga

@Chydzim: Miesięczny przez 2 lata dopóki nie nazbierasz jasny na coś normalnego. Za 3k kupisz grata w którego cały czas będziesz ładował kasę tylko po to, żeby oddać go w końcu na szrot.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrGordon Ban na posty w których ktoś prosi o pomoc przez 2 lata, może nauczysz się pomagać zamiast walić spamem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pomyśl człowieku, na cholerę mi droższe auto, jak ledwo prawko zdałem i za kilka dni auto może być do kasacji? Każdy od czegoś zaczynał.
  • Odpowiedz
@Chydzim: Odradzam ci po prostu pakowanie się w niepotrzebne i bezsensowne koszty.
A po co zakładasz od razu, że będzie do kasacji? Ja pierwszą stłuczkę (lampa+błotnik do wymiany) i to nie z mojej winy miałem po 8 latach po zrobieniu prawka. A Kubica ze mnie żaden.
  • Odpowiedz
@Chydzim: Szukaj czegoś po swapie może corsa b / a z 2.0, jakaś calibra. Audi 80, może a4 znajdziesz. VW to gówno XD, jakaś sierra może się znajdzie, albo scorpio, leganza, lanos (jakiś większy motor), bmw (gruz w #!$%@?, będzie wyglądał jak gówno, ale nie #!$%@? go), astra, primera. Poszukaj na olx do 3.5k i wybierz co Ci się podoba xD
  • Odpowiedz
@Chydzim: Colt CA0 kupiłem za 1300 zł z OC sprzedającego, w pół roku zrobiłem 6 tys. km i sprzedałem za 950 :P aż żal było sprzedawać bo tylko tankowałem i co miesiąc szklankę oleju dolewałem :D
Fajne autka i tanie.
Może te nowszą wersje.
  • Odpowiedz