Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek ostatnio? Przecież to już ze dwa lata trwa, od zakazania kosmonauty. Po prostu większość przekleństw przechodzi, zależy od konkretnego moderatora, jego humoru no i od tego czy ktoś nas w ogóle zgłosi.

Także standardowo ponarzekane ale będzie po staremu.
nigdy nie było takiej ostrej moderacji przekleństw jak teraz, nie wiem czy to prywatna krucjata jakiegoś nadgorliwego moda czy zmieniły się zasady ale zaczyna mnie to denerwować (bo wk...wić się już nie mogę)


@Niedowiarek: Popsuła się opcja ukrywania wulgaryzmów która jest dostępna w ustawieniach, ot cała tajemnica
Po zapoznaniu się z takimi funkcjonalnościami jak #czarnolisto i blokowanie tagów, wypok staje się bardzo przyjemny.


@Ziombello: tak, zwłaszcza że te wykręty od rysowanej pedofilii nie używają tagów albo używają ciągle nowych, podobnie ci od patusów z jutuba. Poza tym, czarna ma limit miejsc. Moderacja powinna reagować na ten syf a nie udawać że nie widzi bo dużo roboty.
@Moderacja: możecie się wypowiedzieć?


@Niedowiarek: próbuję u nich uzyskać jakąkolwiek sensowną odpowiedź w poniższym temacie i ni #!$%@?, olewają. nigdy nie byłem specjalnie zaangażowany w afery wykopowe i nie do końca rozumiałem o co chodzi z tymi pojazdami na moderację, ale zaczynam rozumieć skąd te memy z maćkiem z klanu
https://www.wykop.pl/wpis/30310325/moderacja-dlaczego-za-brak-tagu-polityka-jest-sztu/