Wpis z mikrobloga

przecież to tanie jest, nie ma opcji tego #!$%@?ć i kupując gotowe oszczędzasz czas


@JulioIglesiasSexualPredator: ze składem różnie bywa + domowy ma o wiele lepszy skład, a jeśli robisz na ciecierzycy z puszki, całość trwa 5 minut. Ja właśnie nie rozumiem po co kupować coś, co można samemu zrobić o wiele lepiej i w krótkim czasie, o pieniądzach nie mówiąc ¯\_(ツ)_/¯
@JulioIglesiasSexualPredator: puszka kosztuje 2,20zł bez promocji. Reszty składników nie liczę, bo są tanie i dodaje się ich odrobinę. Tam masz 400g ciecierzycy. Znajdź mi opakowanie hummusu 400g za 2,20 albo chociaż za 3zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pomijając już kwestię taką, że aquafabę też można wykorzystać na pierdylion sposobów, choć ja akurat tego nie robię (jeszcze).
@JulioIglesiasSexualPredator: racja ~ 240g - na tyle pakowanych przetworzonych produktów ile jadam i na tyle ile sama przygotowuję, pozwalam sobie na puszkowaną. W zamian za to za 2,20 (a czasem poniżej 2zł) otrzymuję ok 240g zmiksowanej ciecierzycy bez oleju rzepakowego, cukru, octu i benzoesanu sodu. Dla mnie to wystarczająco korzystne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dużo lepszy smakowo i tańsza opcja jest hummus z suszonej cieciorki. Jedyny problem to że dzień wcześniej trzeba namoczyć cieciorke.


@Ice_Glaze: To znaczy że nie trzeba jej gotować?