Wpis z mikrobloga

@danielz_ Guild Wars 2 z dodatkami - jak lubisz raidy to znajdziesz coś dla siebie, pvp też jest całkiem całkiem (osobiście wolę opcję wvw) a jak grasz casualowo to też polecam. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Już z mniej podobnych do wow'a to
- Blade & Soul - typowa grafika dla azjatów ale mają jeden z lepszych systemów pvp i głównie dlatego polecam. Kontent PVE był taki sobie 6/10.
- Black Desert
@danielz_ Podstawka gw2 jest za free. Potem masz 2 dodatki - HoT i PoF za oba kupując je bezpośrednio od wydawcy zapłacisz jakieś 200zł (50€). Jak ostatnio patrzyłam na Cdkeys (nie jest to oficjalny dystrybutor gw2 ale nikt nie dostał bana za kupno gry z ich strony) to HoT kosztował 50zł a PoF 80zł
@danielz_ Dokładnie tak. Tylko, że grając w samą podstawkę masz jakieś tam ograniczenia jeszcze, typu; nie możesz wysyłać komuś przedmiotów i wystawiać rzeczy na markecie. Ale poza tym możesz normalnie grać. Ogólnie nie utrudniają mega rozgrywki.
@Attre: Wiesz może czy jest sens na samym początku gry kupować dodatki? Mam możliwość dostania Path of Fire za darmo, jednak nie wiem czy nie powinno się najpierw dokupic HoT. Czy na początku gry będę korzystał z tych dodatków czy dopiero od któregoś lvl?
@Nihomme dopiero od 80 lvl wejdziesz na mapy z dodatku. Co do tego od którego dodatku zaczniesz to każdy ma swoje zdanie. Osobiście na miejscu początkującego gracza polecam z zapoznaniem się z podstawką gry (do 80lvl wystarczy) a następnie zabrałabym się za dodatek HoT z prostej przyczyny - o wiele więcej masterek ułatwiających rozgrywkę (np. Gliding), dostęp do pierwszych raidów, map z meta eventami (łatwy zarobek dla nowych graczy), specjalizacje klas które