Wpis z mikrobloga

Są takie wieczory, że myśle o wszystkich kobietach, z którymi byłem, albo takich gdzie skończyło się na kilku spotkaniach. O wszystkich koleżankach, z którymi przekroczyłem barierę pierwszego pocałunku i nigdy nie wróciliśmy do bycia kumplami. Myśle, jak im powodzi się w życiu, czy mają faceta, przy którym zasypiają, czy ktoś im samochód zatankuje w zimny dzień, podrapie po plecach. Czy ktoś wyliże je w sobotni poranek żeby miały fantastyczny dzień. O dżizas, ale ja kiedyś #!$%@? byłem, że tylko kilka panienek z nich zaliczyłem. Zawsze starałem się być gentlemanem i odpuścić, bo jak to krzywdzić kobiety. Nie żeby coś, jestem w szczęśliwym związku i na sex nie narzekam. Ale te wszystkie panny, w których się „nie zakochałem” i wtedy uważałem, ze sex jest słaby. #!$%@?, przykład. Jedna panna, dziewica w momencie kiedy ja poznałem. Chciałem się rozstać, po kilku spotkaniach, bo ni powiedziała, ze jest dziewica. No to ja dawaj, honorem, klasa. A ona na ostatnim spotkaniu wyjmuje list i czyta. W skrócie prosi, żebym ja przeleciał. No to przeleciałem. Te wszystkie koleżanki, które wysyłały jednoznaczne sygnały, a ja po przelizaniu ręki w majtki nie wsadziłem, bo tak kobiet się nie traktuje. Boże tyle okazji, tyle cipek. Noo, #!$%@?łem kilka razy. #niebieskiepaski idźcie zawsze na całość, i tak powrotu nie będzie. #rozowepaski chcą i lubią sex! Dzieci kochajcie się, nie bójcie się zaspokajać się. Potem jest związek i przypal dymac na boku albo rozgrzebywać stare sprawy. Chłopcy i dziewczynki nie wstydźcie się i #!$%@? się, bo potem skończy się eldorado! #sex #zwiazki #zalesie #przegryw i trochę mimo wszystko #wygryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzieci kochajcie się, nie bójcie się zaspokajać się. Potem jest związek i przypal dymac na boku albo rozgrzebywać stare sprawy. Chłopcy i dziewczynki nie wstydźcie się i #!$%@? się, bo potem skończy się eldorado!


@krol-gor: ile ma Pan lat, proszę Pana?
  • Odpowiedz
Potem jest związek i przypal dymac na boku albo rozgrzebywać stare sprawy


@krol-gor: Strasznie przykre. Nigdy by mi na myśl nie przyszło, aby żałować, że coś mi się kiedyś z kimś nie udało, zwłaszcza, gdy jestem w stałym związku. Nie mówiąc już o "dymaniu na boku". Nie umiem tego inaczej skomentować... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pytaks: @agaja: fantastyczna cecha u różowych prawić morały xd 20 letnie piwniczanki śniące o pracy w korpo i płaskim brzuchu. Moje drogie, życie nie na tym polega, żeby innych oceniać. Wyślijcie nudeski ;)
  • Odpowiedz
fantastyczna cecha u różowych prawić morały xd 20 letnie piwniczanki śniące o pracy w korpo i płaskim brzuchu. Moje drogie, życie nie na tym polega, żeby innych oceniać. Wyślijcie nudeski ;)


@krol-gor: Napisałeś coś na mikro, ja to zaopiniowałam, proste. Jeśli oczekujesz głaskania po głowie, załóż własny kanał zwierzeń bez dostępu dla osób z zewnątrz :)
Co do twojego komentarza... to nawet z wiekiem nie trafiłeś. Pozdrawiam. :)
  • Odpowiedz