Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Szykujemy się do największej premiery w historii naszego kanału na Youtube, więc trochę to się odbiło na regularności publikacji. W sobotni wieczór chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z materiałem, który musiał się nieco uleżeć, zanim nabrał urzędowej mocy. W roli głównej Karol, wcielający się w kilka inspirowanych lotnictwem ról:

https://dandycore.pl/2018/03/homo-aviator-z-karolem-majchrzakiem.html

#ubierajsiezuszatym #modameska #militaria #samoloty
Pobierz
źródło: comment_xOq2qE5Xs2QX82phwNHjlD3QJf5TP8jt.jpg
  • 15
@UszatyBloger: czy nie możesz/ możecie w końcu znaleźć jakiegoś modela do tych zdjęć? Zawsze te zdjęcia wyglądają fatalnie, bo ty jesteś niski, ten tutaj karol ulany jak świnia. O reszcie lepiej nie będę wspominał. Nie mam nic do samego prowadzenia bloga, ale, powtarzam, te zdjęcia wyglądają karykaturalnie wręcz.
@UszatyBloger: Mi tam brakuje białego/kremowego golfu. Karol by wyglądał jak prawilny żołnierz RAF-u z poprzedniego wieku z niezbyt chlubnego okresu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@MaddoxX1911: jest napisane, że kurtka to vintage znalezisko

@Im_from_alaska: Ale nie rozumiem czego się czepiasz, to jego blok więc wiadomo, że będzie wstawiał swoje zdjęcia. Ma profesjonalnych modeli wynajmować, żeby wstawić zdjęcia na swojego BLOGA?
masz realnego użytkownika


@UszatyBloger: No i? Promujesz taki styl, więc zdjęcia powinny być odbierane przez czytelników ‚wow, chciałbym tak wyglądać/ to wyglada super’. Twoje tego efekty nie mają. I to nie wina ubrań.

@DooWo: mam prawo skrytykować i tę krytykę uargumentować