Wpis z mikrobloga

@bambo92: koniecznie musi być seiko? wiesz.. mam ten model i choć byłem z niego zadowolony, ale drugi raz bym nie kupił.. on ma duże dobowe odchylenia i ustawianie go co kilka dni bywa denerwujące...
wyświechtana rada, ale serio - dołóż trochę i kup pilota innego producenta.
  • Odpowiedz
@Emill: jakieś typy konkretne ? Kompletnie nie jestem into zegarki. Kupiłem ostatnio czasy orient bambino V4 jako bardziej oficjalny i szukam czegoś bardziej codziennego. Ten Seiko mi się bardzo podoba z wyglądu więc szukam czegoś podobnego
  • Odpowiedz
@cyber_punk: mój miał od 5 do 15 sekund na dobę... zegarmistrz na wykresach pokazał mi, że nie ustawi się tego w żaden sposób... teraz noszę skx 007 i nie pamiętam kiedy ostatni raz korygowałem czas (datę tylko po przejściu na marzec)...

@bambo92: ogólnie seiko nie jest złe, ale jeśli ktoś nie jest wkręcony w mechaniczne zegarki to szybko przez ten model może się do nich zrazić... nie wiem
Emill - @cyber_punk: mój miał od 5 do 15 sekund na dobę... zegarmistrz na wykresach p...
  • Odpowiedz
mój miał od 5 do 15 sekund na dobę... zegarmistrz na wykresach pokazał mi, że nie ustawi się tego w żaden sposób... teraz noszę skx 007 i nie pamiętam kiedy ostatni raz korygowałem czas (datę tylko po przejściu na marzec)...


@Emill: no to masz zwyklego farta, bo oba zegarki maja w srodku dokladnie to samo. A Seiko gwarantuje -20 do +40 wiec nie ma sie nad czym spuszczac.
  • Odpowiedz
@cyber_punk: aż sprawdziłem, czy to co piszesz jest prawdą.. i szczerze się zdziwiłem, bo niby ten sam mechanizm w dwóch zegarkach a dokładność chodu jak dwa różne...
widać faktycznie - albo miałem ogromne szczęście z skx'em, albo pecha z snk...
  • Odpowiedz
@Emill: pooglasam dzięki za podpowiedź. Kasa dla mnie po prostu w granicach rozsądku jak za zegarek. Nie jaram się zegarkami jako takimi i nie dam więcej niż 150 dolarów. Ale pooglądam popatrzę może coś znajde
  • Odpowiedz