Wpis z mikrobloga

Jako, że jestem wielką fanką postaci Penelope Garcia z serialu Criminal Minds, graną przez cudowną Kirsten Vangsness, jestem też fanką tych wszystkich cudownych kobiecych gadżetów, którymi ona się otacza.

I teraz OGROMNA prośba do Mirków i Mirabelek z #uk #anglia #usa #ameryka. Pragnę tego kubeczka ze zdjęcia.

Ten kubeczek jest produkowany w Stanach. Można go oczywiście kupić na Ebay i Amazon, ale cena shippingu jest większa niż samego kubka, który kosztuje w granicach 25$. Na Amazon.de kosztuje 86 euro, a na brytyjskich stronach odpowiednio tyle w funtach. Na Aliexpress tego kubka nie ma.

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza w otagowanych przeze mnie państwach, a może też innych, która zakupiłaby mi ten kubek i wysłała do Polski w rozsądnej cenie? Nie chcę nic za darmo, tylko zastanawiam się, czy może można go dostać taniej wraz z ceną shippingu. Zapłacę of kors.

Dziękuję za uwagę i miłego weekendu!

#pytanie #kiciochpyta #kubek #kubekboners #smiesznypiesek i trochę #rozdajomnie
julianna_cebulanna - Jako, że jestem wielką fanką postaci Penelope Garcia z serialu C...

źródło: comment_5rOBVkYxMe0OwTJgyXmpsQY8LGB5EfwY.jpg

Pobierz
  • 5
@julianna_cebulanna: Jest duże ryzyko, że zapłacisz za taki ładny a dostaniesz podróbkę - to raz.
Dwa, że to w ogóle wygląda jak coś mocno kolekcjonerskiego (zrobione tylko pod serial/zrobione dla Walmarta, wyprzedane i nara) - więc cena będzie tylko rosnąć.
W każdym razie powodzenia.