Wpis z mikrobloga

Chcesz płacić na śląsk to chodź na mecze, zostań ich sponsorem, kupuj im mydło pod prysznic. Jest wiele opcji.


@miszczu_blady: Chcesz walczyć ze smogiem załóż fundację, zbieraj datki, instaluj instalacje antysmogowe, inwestuj w nowe technologię. Jest wiele opcji.

o jak rykłem xD


@miszczu_blady: Możesz wyjaśnić co ciebie tak rozbawiło?
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: A ile osób interesuje się świeżo pomalowaną kamienicą? Albo wybudowanym skwerkiem? Nie ma różnicy między tobą, a osobą, która by żądała, żeby pieniądze szły na Śląsk, albo jakiekolwiek inne jego widzimisie. Niby mówisz, że mam prawo a koniec końców żądasz, aby wszyscy na to płacili.
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: Ale to nie ma znaczenia rozumiesz? A jaki wpływ na zdrowie ma spalanie ropy, a co by było, gdyby samochody jeździł na wodór? A co by było, gdybyśmy jeździli tylko rowerami? Zwróciłem uwagę na to, że żądanie, żeby wszyscy płacili na to co ty chcesz jest uroszczeniem. Dzisiaj będziesz żądał walki ze smogiem, jutro czegoś innego. Mi chodzi tylko o taką postawę. I nie epatuj mi jakimś mitycznym "dobrem
  • Odpowiedz
Zwróciłem uwagę na to, że żądanie, żeby wszyscy płacili na to co ty chcesz jest uroszczeniem.


@Primusek: no tak, bo to tylko moja opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapytaj się tych wszystkich w---------h ludzi, którzy mieli problem w tym tygodniu, żeby dostać się rano do pracy przez z-----ą komunikację miejską, czy chcieliby żeby miasto wydało kilka baniek na śląsk zamiast na remont torowisk/infrastruktury/dróg.
  • Odpowiedz
Śląsk też jest dobrem wspólnym. Kolejny, który nie odpowiada w temacie. Dobro wspólne xD.


@Primusek: Dobro wspólne tych, co na nim zarabiają. Kiedy kluby sportowe zostały znacjonalizowane? Obudź się, komunizm już upadł, a kluby sportowe powinny na siebie zarabiać.
  • Odpowiedz
jak nie chcę, żeby szła na walkę ze smogiem to mam do tego prawo, czy już nie?


@Primusek: Masz, ale to znaczy tylko tyle że jesteś po prostu głupi.

Ja się nie truje. Mieszkam w takim miejscu, że mi smog nie
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: pieniądze które łoży na klub zapewne są niczym w porównaniu do tych które łoży na stadion:D
w białymstoku miasto dopłaca ~10mln zł rocznie do stadionu
wrocław ma większy stadion i wyższe ceny, sprawdź
obstawiam że na sam stadion może łożyć ~25mln rocznie
  • Odpowiedz
@miszczu_blady:
budżet wrocławia na 2017 - 4 045 865 000 zł

miasto płaci na slask ok 15mln rocznie, jest to 0.37% budżetu miasta

naprawde aż tak d--a Cie o to boli? ile tych podatkow odprowadzasz? to pomysl sobie, ze Twoja czesc podatku idzie akurat na skwerki i farbe do elewacji kamienic, moze bedzie Ci sie lzej zylo
  • Odpowiedz
szkadza. A co jeśli ktoś chce płacić na Śląsk? No właśnie, więc twoje myślenie nie jest poprawne.


@Primusek: Śląsk i tak zdechnie, kwestia czasu. Kolejny prezydent po wyborach zajmie się "spółkami" i śląskiem ze względu na zadłużenie
  • Odpowiedz