Wpis z mikrobloga

@Szrlh nie to był sarkazm bo nie uwazam że patostreamy ogląda margines. I mówię o tym że gdyby to był margines to nie slal by donejtow z takimi kwotami
No chyba że to z 500+ xD
o nie ludzie oglądają coś co mi się nie podoba o jaaaa banować margines o jaaa


@Szrlh: Nawet sensu wypowiedzi OPa nie załapałeś. A ja myślałem, że się ludzi ze szkół nie wypuszcza bez nauczenia czytania ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież tam nie ma nawoływania do banowania, a pokazana jest krytyka banowania "mniejszego zła", gdy jest coś gorszego w opinii OPa.
o nie ludzie oglądają coś co mi się nie podoba o jaaaa banować margines o jaaa


@Szrlh: ale tutaj nie chodzi o to, po prostu na wykopie dopuszcza się promowanie takich streamów, a usuwa się wpisy za samo "ja #!$%@?"
usuwaj wpisy zawierające brzydkie słowa bo trzeba dbać o kulturę i poziom serwisu


@Niedowiarek: no nie wiem, ja często przeklinam i nic nigdy nie było usuwane... w regulaminie również nie ma nigdzie zapisu o zakazie przeklinania... grunt, aby to przekleństwa stosować w celu zaakcentowania wypowiedzi, a nie o to, aby przekleństwa stanowiły całą treść i główny przekaz wypowiedzi...
@Szrlh: Twierdzenie, że ludzie oglądający patostreamy są marginesem społecznym zasługującym na wyeliminowanie, jest twierdzeniem obiektywnym. Tutaj nie ma miejsca na subiektywne upodobania.