Wpis z mikrobloga

jak się depnie to #!$%@? ale


@elemenTH: Ale co passat to passat. Kurde, nie mam słów. Fajna octavia, wygląda sto razy lepiej niż jakikolwiek passat, ponadprzyzwoite osiągi za niezbyt wielkie pieniądze ale zawsze znajdzie się fanboj paska, który twierdzi, że przyjemności z jazdy nie ma bo to jednak skoda. Za takie pitolenie powinni dać ci matiza.
@Kuriozal: fajna, u mnie taka stoi, niebieska, przedliftowa - fajny duet, nawet 19" nie ma obdartych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi sie octavia nie podobala wiec wzialem "to samo tylko inne" ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem brakuje 4x4 ale w tamtym okresie za te pieniadze nie bylo nic innego, jak juz wymieniac to na golfa r - tam na comforcie jest poduszkowiec

masz
@Analityk: stary ale ja jeździłem tym, żebym nie jeździł to bym nie mówił. I nigdzie nie napisałem, że to złe auto bo lubię octavki za ich przestronność i praktyczność a do tego wygląda bardzo fajnie, żebym nie jeździł to może i bym się jarał RS'em ale się przejechałem i czar prysł.
@tempy123 hydrokinetyk oczywiscie nie zmienia biegow jak DSG, czy powershift, ale wcale nie jest tak zle jak opisujesz(mam porownanie bo mamy jeszcze w domu dwusprzeglowego santa fe). Biegi zmieniaja sie plynnie i nie szarpia, sa tez lopatki przy kierownicy. Ale generalnie to nie jest samochod do wyscigow na 1/4 mili (nie da sie ukryc ze przy 240KM 7.9s do setki to wynik slaby), tylko duze rodzine auto z calkiem spora moca pod