Wpis z mikrobloga

Ostrzegałem wiele razy i zrobie to kolejny raz. Wokól core 1.0 urosła kolejna legenda podobna do rebrandingu i wielu osób tutaj myśli że rozwiązuje to wszystkie problemy liska i nagle stanie się konkurencją dla ethereum. Core 1.0 nie oznacza że lisk bedzie gotowym produktem i że cena bedzie już tylko rosła. Czeka nas wybicie ale po krótkim czasie nastąpi dump bo SDK czyli zestaw narzędzi nie będzie gotowy conajmniej do Q3 i ludzie będą szukać profitów gdzie indziej. #lisk #kryptowaluty
  • 16
@Rihter:
Wydanie core 1.0 nie oznacza, że lisk będzie gotowym produktem, ale to chyba wiecie, bo było o tym pisane, jednak jest to podstawa gotowego produktu. Kolejne jego elementy nie są już tak czasochłonne i gotowy produkt w Q3 a może nawet Q4, nikt tego nie wie. Projekt Lisk jest projektem długoterminowym z dużym potencjałem z solidnym 22 osobowym zespołem (licząc tylko developerów, a ich liczba ma się zwiększać) , którzy
@Lisek77 Kolejny elementy nie są tak czasochłonne? Moim zdaniem sidechains zajmie im conajmniej pół roku. Jesli sprawdzisz roadmap z 2017 roku to core 1.0 miał być wydamy w sierpniu a sidechains w grudniu. Czyli 4 miesiące po wydaniu core. Core ich natomiast przeresło i podobnie będzie z sidechains.
@Rihter: Tak wiem, już pisałeś parę razy o poprzednich terminach wydania. Ale prace nad pozostałą częścią również idą do przodu sukcesywnie codziennie https://github.com/LiskHQ
Jest duża różnica w pracy nad projektem obecnie niż była rok temu, liczba developerów znacznie się zwiększyła.
Oboje nie jesteśmy developerami specjalizującymi się w blockchain więc gdybanie czy naszym zdaniem zajmie to pół roku mija się z celem.
Przytoczę tylko wywiad z Maćkiem Baj, wypowiedział się na temat
@Lisek77 A skąd wiesz kolego czym się zajmuje? Jeżeli odsyłasz mnie do wywiadu z Maćkiem to ja również to zrobie ale to będzie wywiad z 2016 roku. Widać że nie wiesz o co chodzi w pojęciu SDK i nie wiesz ile trzeba włożyć pracy żeby dostosować narzędzia do aktywacji sidechains.
@Rihter: "Głównie jestem developerem lisk core" przecież sam powiedział, i sami możemy sprawdzić na github czym się zajmuje. Widziałem również wywiad z 2016 roku. Więc nie rozumiem pytania.

Widać że nie wiesz o co chodzi w pojęciu SDK i nie wiesz ile trzeba włożyć pracy żeby dostosować narzędzia do aktywacji sidechains.

Jesteś developerem, że możesz coś dopowiedzieć na ten temat? Bo ja czytałem i oglądałem wywiady z m.in. devami i na
@Lisek77 Inaczej. Skad wiesz że ja nie jestem developerem? Wiem więcej i juz Ci tłumacze. SDK to zestaw narzedzi i jednym z tym narzedzi jest nowo wydany portfel HUB który aktualnie jest w wersji 0.2. Samo przystosowanie tego portfela zajmie kilka miesięcy a kwestia bezpieczenstwa odegra tu kluczową role. Podoba mi sie ich pomysl ale to zajmie mnostwo czasu.
@Rihter: Nie wiem, więc zapytałem czy jesteś developerem. (I głęboko w to wątpię, bez urazy) tym bardziej specjalizującym się w blockchain. Prace nad portfelem również trwają i są intensywne z tego co widzę https://github.com/LiskHQ/lisk-hub , nie zajmują się samym core. Kwestia bezpieczeństwa odgrywa bardzo dużą rolę tym bardziej przy JS i oni znakomicie zdają sobie z tego sprawę. Zajmie to czas, ale nikt nie wie ile, sam też nie możesz rzucać
Pobierz
źródło: comment_ASPYAOHZrSgt1w9MYopGP8br9Sw4LL0R.jpg
Pewnie zaraz ktoś napisze że w strachu sie wyprzedałem. Tak, wyprzedałem się ze 100LSK po 120zl. Mam zamiar odkupić po 40zl.


I tak nie spadnie do 40, więc nie naganiaj na spadki pro inwestorze na 100lsk
@blink Dopiero teraz zauwazylem Twoj wpis. Nastepnym raze zrob @rihter. Jestem przekonany ze niedlugu zobaczyny liska ponizej 50zl i cierpliwie czekam. Padły dwa wsparcia a linia trendu jest jeszcze daleko a z drugiej strony bitcoin jest w kluczowym punkcie i może sie to ułożyć ciekawie.