Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki powiedzcie jak to jest. Zaczynam pracę w przedsiębiorstwie które jest czynne od 7 do 18. Powiedzieli żeby przyjść na 7, umowa o pracę z 40 godz pracy tygodniowo. To ja idę np na 7 i do 15 albo na 10 i do 18? W sensie że są jakby "dwie zmiany" że jedna grupa co przyszła wcześniej idzie wcześniej do domu? Chyba że do 18 i wtedy pod stołem coś pójdzie ale coś wątpię. Wybaczcie że tak debilne pytanie ale ale nie pracowałem jeszcze nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 20
@nieznaleziono dokładnie. Jak najszybciej dogadaj się z kimś żeby nie wiem, odbijał ci kartę na zakładzie z rana a ty mu na wieczór (chyba że spać nie możesz i wstajesz o 5 rano to odwrotnie). Poza tym postaraj się jak najszybciej dostać do związków zawodowych w zakładzie wtedy będziesz dużo zarabiał nic nie robił i będziesz nie do ruszenia. Potem możecie też o jakichś strajkach pomyśleć czy coś. Powodzenia na nowej drodze
OP: @Rodrrik13S: @Seele: @cofko: @nieznaleziono: @Rudyzzadupia: @Colos: @piteross: @callmemiro: @jwd07: @keneth_: @kryptomanix: @kierczu: @AliShaheedMuhammad: @100mph: @europa: @Kroos123:
Za wszelką krytykę dziękuję, no nie wiedziałem i nikt mi nie powiedział więc postanowiłem zapytać, tak nikt mnie nie poinformował przy zatrudnianiu co i jak. Wszystkiego dowiedziałem się na miejscu, zmiany 7-15 10-18 jak podejrzewałem. Za wszelkie pomocne