Wpis z mikrobloga

Właśnie zakończyłem kolejny dzień szkolenia z #autodetailing (16 godzin w ciagu doby, szacunek dla szkolacego że mu się chce tyle opowiadac) Mega dużo wiedzy, dużo praktycznych porad. Dwa dni siedzenia nad autkiem, efekty naprawde super. Z taką porcja nowych informacji autka które odemnie wyjdą będą wyglądać jeszcze lepiej niż dotychczas :)

#uk #detailing #cardetailing #barnsley #lanzawbarnsley
Lanza - Właśnie zakończyłem kolejny dzień szkolenia z #autodetailing (16 godzin w cia...

źródło: comment_nwOqA11NcJKn0QAJ1QtwnfnlH9mugXtd.jpg

Pobierz
  • 18
@ravau będziemy zakładać że znajomym po szkoleniu lub być może będzie robione to pod kimś to jeszcze jest dogadywane. Czy się da wyżyć to wyjdzie w praniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lanza: pytanko gdzie takie szkolenie robiles? Ciekawy jestem bo temat autodetailingu mnie rowniez interesuje, mozesz jakies polecic?. Duzy jest koszt takiego szkolenia?
@Lanza: Ciekaw jestem ilości klientów, bo tam to chyba inny klimat jest, to i lakier w gorszej kondycji u każdego, więc teorytycznie, powinni być chętnie do odświeżenia/korekty :)

@ugly0ne: xD "mycie samochodów" widać ze masz pojęcie o autodetalingu, poczytaj co to stopniowa korekta lakieru, dekontaminacja lakieru, itd, a potem sobie heheszkuj :P
@ravau w uk ludzie nie dbają tak o auta i nie przywiązują do nic uwagi. Zmieniają je częściej więc też nie inwestują. W Polsce to często dorobek życia i zakup na lata i inne podejście do tematu. Tyle udało mi się dowiedzieć na chwilę obecną. Jak będzie to czas pokaże:)