Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpada ketchup Pudliszek z 1243 głosami (27,9%). Oczywiście, kontynuujemy wykreślankę, i głosujemy nan najgorszy ketchup z pozostałych.
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Tym razem odpada ketchup Pudliszek z 1243 głosami (27,9%). Oczy...

źródło: comment_3KiChjfLDpey6dVEaTQ4sb127dYnMNb3.jpg

Pobierz

Który najgorszy?

  • Kotlin 11.9% (473)
  • Heinz 7.0% (279)
  • Hellmans 7.8% (310)
  • Roleski (Markowy) 15.0% (598)
  • Włocławek 37.2% (1485)
  • Fanex 21.1% (842)

Oddanych głosów: 3987

  • 69
  • Odpowiedz
@oba-manigger: czemu heinz sie dalej trzyma, rany. Ludzie weźcie spróbujcie jakiś normalny, dobry keczup. Heinz był dobry, ale lata temu, jakoś w 2013 coś z nim #!$%@?, i smakuje jak gówno, teraz to tylko marka nic więcej.

Fanex czy Devely są nieporównywalnie lepsze, inny keczupowy świat.

Nikt nigdy nie jadł nawet tego hellmansa, wygra #!$%@?.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Festiwal #!$%@? ciąg dalszy :) Włocławek był pupilem wykopków. Kilku powiedziało że jest #!$%@? więc reszta zmieniła zdanie jakby się wstydziła swoich upodobań... :) najpopularniejsze i najczęsciej jadane keczupy przezpolaków odpadają a zostanie sama elita gówna hahahaha. O ile ranking piw był faktycznie miarodajny to tutaj śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@nokash: Utrzymuję swoje zdanie z wczorajszej wykreślanki.
Przecież Heinz to jest jakiś #!$%@? słodzony przeterminowany sok ze zgniłych pomidorów. To jest podketchup i nie ma startu nawet do tych, które już odpadły.

a dodam do tego ten farbowany majonez od Hellmansa. Tfu.
  • Odpowiedz
@Dambibi: @sunsu-sun: Jak to nikt nie jadł? Jest w mojej rodzinie dłużej niż moja młodsza siostra ( ͡° ͜ʖ ͡°), a raczej był, ponieważ 3 lata temu ustąpił miejsca na tronie Krzepkiemu Radkowi.

A na ten włocławek kiedyś dałem się głupio nabrać, bo polecali go tutaj, na mirko xD Gdzieś czytałem, że zmienił właściciela i skład, więc wszystkie teraźniejsze głosy o tym jaki on
  • Odpowiedz
@donleone: JA też podtrzymuję swoje zdanie. Każdy ma inny gust i każdy będzie obstawiaj swój typ. Normalne. Śmieszne jest to że wykopki głosują raz tak raz siak. Zmieniają zdanie jak flaga na wietrze kierunek. Jeszcze chwile temu włocławek był naj... teraz już odpadnie bo ktoś tak powiedział. Najpopularniejsze marki odpadają a zostaje Fanex który jest królem tanich hotdogów... nafaszerowany chemią, roleski który robił musztardy a za keczupy się dopiero co
  • Odpowiedz